Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
revedere :)
He he he,dragii mei,nu am mai vorbit de mult!Ce va fac blanosii?Noi incercam sa invatam noi trucuri de dresaj,deoarece nu prea o ascultam pe mami cand ne da comanda..Era sa uit,am o intrebare pt voi,cum vi se pare conserva orlando?

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

Mai răruț că-i mai draguț!
Ce moace face si golanul asta :) Wink
Noi suntem bine , multumim draguta , Vexx iti trage un pupic urias :))
Despre Orlando ....daca e vorba de acea marca din LiDL cu pretul atractiv nu prea o recomand
“Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.” Wink
Multumim frumos :)Mai avem multe poze pe pagina lui de facebook "wuinner wuinner"te asteptam. Stii cumva site-uri de unde pot sa il invat da labuta?
Il pui in sezi si in timp ce ii zici "da labuta" ii ridici tu cu mana labuta si il recompensezi cu cealalta mana. Va invata in mai putin de o zi. Apoi nu va trebui decat sa intinzi mana si pune el singur labuta.
Multumesc mult!Sper ca va fi asa :)
(11-09-2015, 02:36 PM)Denissa a scris: He he he,dragii mei,nu am mai vorbit de mult!Ce va fac blanosii?Noi incercam sa invatam noi trucuri de dresaj,deoarece nu prea o ascultam pe mami cand ne da comanda..Era sa uit,am o intrebare pt voi,cum vi se pare conserva orlando?

Uitati ca acum ne-am facut cuminti si punem poze cu noi din ce in ce mai des,insa sunt perioade in care mami ma omoara cu pozele si sunt perioade in care si nu mai imi arata telefonul....
Ne-am gandit sa va "incantam"cu poze,nu-s noi,dar sunt poze pe care nu le-am mai postat pe acest site.

PS.eu nu fumez :)))(nu-s tigarile mele)

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

Daca ar fi sa il descriu pe Wuinner in cateva cuvintw,nu as stii ce sa spun,deoarece in viata mea el este tot ce am mai pun,el e cea mai mare calitate a "mea",si eu,poate,cel mai mare defect al lui :))))pe Wuinner il consider copilul meu,raza mea de soare,motivul pentru tot...
Ce siropos suna :))) de obicei malimos este cu urechile ridicate dar se pare ca arata bine si lasate ... Felicitari
http://m.youtube.com/?#/watch?v=LW-Y7gpNv9g
Da,stiu multe despre rasa deoarece o stutiez dinainte ca Wuinner sa apara in viata mea.
Nu este siropos,eu chiar nu-mi pot exprima iubirea fata de persoane/animale,el este singura fiinta pe care o alint asa,fata de care imi exprim simpatia si dragostea :)Felicitari,pentru?Iti multumesc de compliment:)
Daca ai afla povestea lui chiar cred ca m-ai felicita,oricum,doar 6-7 oameni stiu toate detaliile povestii..oricum ti-as spune-o,trebuie sa sar peste unele parti.."intime"..:))
Vreau sa spun ca catelul asta a fost foarte grav bolnav,a fost dus la spital si adus,umblam 4 drumuri pe zi,el a stat in perfuzii,la inceput mi l-a adus,la 6 saptamani a fost cat un porc de guineea,ii bagam boticul in lapte si el adormea acolo,a fost tinut de la o casa,afara,cu gaini,cocosi,caini,pisici,a venit cu jigodie,catelul manca acolo doar mancare de oameni,era frig ingrozitor afara,...Mai mult,veti afla incurand:))
Denissa sti ca noi am vorbit mai multe in privat si se pare ca nu ai tinut cont.
Esti cel mai activ membru de pe forum si oferi minimul de informatie.
Povestea lu Wuinner o stim si cine e interesat intra pe topicul lui.
Acum imi amintesti de un prieten alcoolic care mi-a povestit de 10 ori ce a facut in seara de craciun.
Ohh,scuze,am uitat ca am mai scris-o pe forum.Pe privat...hmm..Am vorbit doar vreo doua mesaje si nu mai stiu ce,.decat sa nu comentez la topicuri vechi si ceva despre un membru,nu dau nume care si ce am vorbit despre el/ea Tongue
Lol,eu nu-s alcoolica si am spus-o doar de 2 ori,nu 10 :))
Va deranjeaza ca sunt asa activa sau??..
Ma deranjeaza ca cel mai nou membru e cel mai activ desi aer minimul de cunostinte.
NU e un forum de socializare, sau cel putin avem sectiune privata pentru asta.
Hmmmm, oare o intelege de acesta data?????
[color=#FF1493][b]Singurul defect al cainilor e ca iubesc orice jigodie de om[/b][/color]
PS. Daca esti nou venit, citeste http://pitbullclub.ro/regulament

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  CK Building Material Co.,Ltd lyy150a 0 42 12-05-2019, 03:26 AM
Ultimul mesaj: lyy150a
Wink Caine Lup donnay04 0 471 05-22-2017, 11:50 PM
Ultimul mesaj: donnay04
  Rona [Focsani] alexandroaia 37 4,495 08-21-2016, 08:21 PM
Ultimul mesaj: alexandroaia
  Tyson [Slatina] TysonTheBest 38 5,524 02-23-2016, 07:11 PM
Ultimul mesaj: TysonTheBest
  Buna.Am patru intrebari Denissa 14 1,879 11-23-2015, 09:11 PM
Ultimul mesaj: Denissa

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici!
Ultimele subiecte
Cheap Mechanical Oil Pres...

Mesaj postat de: fangbaby4513
12-05-2019
» Raspunsuri: 0
» Vizualizari: 160