Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donez 2 Femele Mix
Sunt dispus sa donez 2 dintre femele (tigrate) doar in anumite conditii care sa-mi convina legate de mediul in care vor creste ... una va trebui sa ajunga la cineva cu "mana de fier". Au aproape 4 luni, carnete de sanatate cu 3 deparazitari si 3 vaccinuri, sanatoase tun.

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

İmage
frumoase foc , imi place aia maronie e mai speciala :)
Da, ii raman si ochii verzui, e mai zburdalnica si nebuna, dar aia inchisa la culoare e drac, e rea si face cate o tranta zilnic cu masculul negru ... Serioja.
Semnele de la ea le are.

İmage
:))), sper sa ajunga la niste oameni care sa le iubeasca , fi selectiv ca osa sara multi acum pe tn daca le dai pe gratis :)
Salut este interesat un prieten de-al meu . Mai este valabil anuntul ?
Daca da , este vreo problema daca este din Craiova ? ( Imi poti lasa niste date de contact in privat ? )
Salut, sunt din neamt si m-ar interesa daca mai este valabil anuntul. Lasa niste date de contact.
Salut Sunt din Ploiesti. mai e ,anuntul valabil?
Succes cu ele Luckian , imi pare rau ca nu ai putut sa scoti ceva macar de pe urma lor , si investitiile tale costa bani ..
Sper sa gasesti cat mai repede stapani demni` de ingrijirea lor . succes !
Mersi boggy, nu e problema, pentru ca nu asta era intentia sa scot ceva de pe urma lor ... oricum investiile astea nu se acopera niciodata :))) Au acoperit ceilalti frati ai lor o parte. Daca ar fi fost dupa mine as fi oprit cel putin 4 dintre pui dar prioritatile sunt altele acum si vreau pentru toti o viata cat mai buna Wink
Despre ele e vorba. Cea tigrata mai inchisa e foarte rea, si cu fratii si cu masa si in general, deci va trebui sa o ia cineva care sa reuseasca sa o tempereze. Pana acum am reusit sa o fac sa nu mai sara la bataie sau sa muste la masa.

İmage
Inca valabila oferta pentru una dintre cele 2 ... cea mai inchisa la culoare, Sherkana, nepotu' meu i-a pus numele Big Grin

İmage
Salut Lukian, ma gandesc ca si pozele ar ajuta daca ar fi ele mai reusite, mai clare, nu stiu. Eu incerc sa ajut doar. Big Grin
A.p.b.t - the dog with more balls than a fuckin' christmastree
Mario tu vb serios ? Omu le doneaza, si arata si foarte bine catelele. Daca ar fi cerut 150 E pe ele da poate cerea omu poze mai clare si din diferite pozitii, dar asa? Ar insemna ca e carcotas si nu e interesat daca ar incepe cu astfel de figuri ieftine. Daca nici caine pe gratis nu mai e bun atunci nu mai inteleg nimic. 150 E nu e bine, 200 E e enorm , PE GRATIS vor poze mai clare :)))) nici nu mai stii cum sa reactionezi
hi
Mario problema e ca nu am nici rabdare nici cel mai mic talent la poze, unele imi ies, altele nu ... Oricum pentru cine ar fi interesat de ele, pozele ar trebui sa fie doar de info, de hotarat se hotaraste cand le vede live.
Nici pe tel cred ca nu pot sa dau vina ca s-ar rasuci Steve Jobs in mormant :)))
İmage
Roscata ce caracter are?
(07-01-2014, 03:14 PM)game_dog a scris: Mario tu vb serios ? Omu le doneaza, si arata si foarte bine catelele. Daca ar fi cerut 150 E pe ele da poate cerea omu poze mai clare si din diferite pozitii, dar asa? Ar insemna ca e carcotas si nu e interesat daca ar incepe cu astfel de figuri ieftine. Daca nici caine pe gratis nu mai e bun atunci nu mai inteleg nimic. 150 E nu e bine, 200 E e enorm , PE GRATIS vor poze mai clare :)))) nici nu mai stii cum sa reactionezi

Da stiu ai dreptate, eu n-am vrut sa insinuez nimic, ma gandeam ca ajut, am zis ca poate daca pozele ar fi mai clare poate altfel ar fi, dar e asa, cum ai spus tu, dar n-am gandit bine..
A.p.b.t - the dog with more balls than a fuckin' christmastree

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  Adopt cățel pit bull , amstaff Anastasiatsn 1 174 06-21-2018, 06:08 PM
Ultimul mesaj: Ama
  Doneaza sau omoara... atat stim Emil 3 578 01-18-2018, 11:42 AM
Ultimul mesaj: Pedigree
Sad Imi donez sufletu carp 2 630 11-21-2017, 01:20 AM
Ultimul mesaj: LamzaOne
  Donez mascul pitbull. dignitas1980 1 837 09-23-2017, 03:41 AM
Ultimul mesaj: dignitas1980
  Adopt cățel pitt bull Ionuț Avram 3 893 04-29-2017, 06:43 PM
Ultimul mesaj: NICK

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici! Cauti un catel? Detalii aici
Ultimele subiecte
Anubis(Cluj-Napoca)

Mesaj postat de: dignitas1980
08-17-2018
» Raspunsuri: 52
» Vizualizari: 3388