Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o parere
salut,ea este Sara , din cate stiam pitt cu amstaff combinatie,a fost a lu varumiu,si mai mult eu am crescuto Big Grin ,si tampitu pe la 6-7 luni a vanduto... si imi pare rau de ea ca nu am putut sa o iau eu,si parca as cumparao acum inapoi Big Grin...a cam facut 1 an,dar imi placea era nebuna rau,energica...am inteles ca sa facut rea la caini,ca ala are multi caini,si daca o tinea numai legata...:) ce ziceti..o parere cum arata.. rock on sau tot mai bine un pui..sa mi`l cresc eu cum stiu , dar imi pare rau de eaSad si de asta ma face atat de mult sa o iau pe ea Sad ..

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

Nu are nici un pic de amstaff in ea. Man tu stii cel Mai bine ce e de facut. Si mie imi este Mila de anumiti caini dar asta nu inseamna ca trebuie sa i iau pe toti acasa. Daca Mai vrei un caine cumparati un pui si il integrezi in haita ta de acasa mult Mai usor. Asta e si agresiv la caini deci o sa se bata intre ei ca dracii. Iti recomand sa stai cuminte in Banca ta.
Fii cinstit si drept.....ca sa te respect
“Lumea nu va fi distrusa de cei care fac rău, ci de aceia care îi privesc şi refuză să intervina.” Albert Einstein
(10-21-2013, 09:52 AM)Alex. a scris: Nu are nici un pic de amstaff in ea. Man tu stii cel Mai bine ce e de facut. Si mie imi este Mila de anumiti caini dar asta nu inseamna ca trebuie sa i iau pe toti acasa. Daca Mai vrei un caine cumparati un pui si il integrezi in haita ta de acasa mult Mai usor. Asta e si agresiv la caini deci o sa se bata intre ei ca dracii. Iti recomand sa stai cuminte in Banca ta.

mda..la asta ma gandeam..Sad + ca nu o sa ma mai asculteSad a stat ceva timp la asta unde e acum...si nu prea cred ca o mai pot controla sa stea cuminte sau ceva.Sad
E aici nu e vorba de control ca daca te impui este imposibil sa nu te asculte dar iti trebuie mult timp si sa o iei de la 0 cu ea. Lucru care nu se merita. De ce sa o iei de la 0 cu ea cand iti poti Lua un pui si sa o iei de la 0 cu el si sa il cresti cum vrei tu. Nu stiu dar asta este parerea mea.si sa Mai si Dai bani pe ea....nu se merita deloc.
“Lumea nu va fi distrusa de cei care fac rău, ci de aceia care îi privesc şi refuză să intervina.” Albert Einstein
da...:) dar vad ca nici de hranit cred ca nu prea o hraneste,a ramas slabuta...Sad dar ma asculta mai bine ca pe varumiu fostu stapan al ei ... el o si batea cam rau,eu nici`o palma daca i-am dat
Cum stii......
mda...cere si 2 jumate pe ea..:) atat a cumparato si atat vrea sa o dea :)
my friend.....nu e prost cine cere e prost ala care da......
daca o lasa ieftin poate am sa o iau... uite parca arata mai bine cand era la mine :) Thubs Up ?

Fisier (e) atasate
.jpg   SP_A0342.jpg (Marime: 37.44 KB / Descarcari: 174)
Pune-ti tu lacătul ala la gât si plimba-te cu el!!
Nu dezgheța prostul că te inundă...
"Somnul rațiunii naște monștri." - Goya
ce rost are lacatul la gatul cainelui? Un medalion, ceva micut... dar lacatul ala?:)))) cam asa arata cainele cu lacatul ala :

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

(10-21-2013, 09:55 PM)ChrysaB a scris: Pune-ti tu lacătul ala la gât si plimba-te cu el!!

era pus doar pentru poza stai linistita
(10-21-2013, 10:40 PM)HaarpCord a scris: ce rost are lacatul la gatul cainelui? Un medalion, ceva micut... dar lacatul ala?:)))) cam asa arata cainele cu lacatul ala :

i l-am pus doar pentru poza stai linistit ...Wink
Da ma, ca noi "este" prosti , crezi tu...
Ai vrut sa ne arati ce șmecher esti tu si ce misto antrenai un caine < 6 luni cu "greutati" la gât.
Stai liniștit ca noi astia ,multi si prosti, am mai vazut din astia ca tine pe aici.
Cred ca Mai bine se inchide topicul.....
Off: chrysa pe zi ce trece esti Mai frumoasa dar si Mai rea:))
Merci Alex ! :) dar de ce sa se închidă ? El a cerut o parere , ca daca să ia câinele înapoi :))

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  Rollo christos 48 25,829 08-25-2019, 06:53 PM
Ultimul mesaj: deathspell5
  Red nose? / Pitbull? alexander_bms 2 1,712 08-23-2019, 04:27 PM
Ultimul mesaj: alexander_bms
Sad Ce rasa este câinele meu? AurasOprea 2 1,872 07-30-2019, 02:03 PM
Ultimul mesaj: AurasOprea
  cum sa ma joc cu el easy peasy 5 4,360 02-28-2019, 12:36 PM
Ultimul mesaj: tyson5
Question Lord [Pitbull x Boxer] easy peasy 4 3,937 02-25-2019, 09:13 AM
Ultimul mesaj: Miha A-staff

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici!
Ultimele subiecte
Cheap Mechanical Oil Pres...

Mesaj postat de: fangbaby4513
12-05-2019
» Raspunsuri: 0
» Vizualizari: 54