Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sasha (Fetesti)
Salu ea este SASHA este din rasa Pitbull Este o fetita foarte jucausa si ascultatoare, nu este agresiva...iubeste copii..dar nu suporta deloc pisicile..:)) In rest sunt foarte multumit de ea..
Voi ce parere aveti despre ea..?

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

Frumoasa, ai poze cu parintii?
Keep calm and love pitbulls
bai frate dar unde sant parintii de pitbull?
O sa pun si niste poze cu parintii astazi..
Dece nu ti se pare a fi sau ce..?
pai ai pus o poza cu un caine maro acolo si am presupus ca este tatal ala care nu are legatura cu pitbull.
ba da si cel maro este pitbull...dar nu este tatal catzelusei mele.. si am facut poza cu o caterinca de telefon...si daia se vede in poza ca naiba. Cel maro a fost la niste tembeli inainte sa ajunga la baiatul care il are acum...le scapase alora porcul de 150 kg si i la omorat...si astia cand au vazut ia dat drumu la un rottwailer de talie mare ca sa il omoare pe pitt...ca le era frica sa mai intre la el..si lea omorat si rottwailerul. Dupa a fost batut rau de tot. ii fisurase piciorul. Iar acum este pe maini bune si-a revenit complet. Asta a fost asa sa va faceti o parere despre el..
Mda, bine ca nu a ucis si naratorul sau regizorul ca apoi devenea o problema chiar si ptr Segal
ti se pare cai o poveste..sau ce..? vad ca ai chef de caterinca..
:)) suna un pic prea de tot povestea da, cine stie ce s-a intamplat.Big Grin
[i]A.p.b.t - the dog with more balls than a fuckin' christmastree[/i]
puai ce interes aveam eu sa ii laud cainele altuia..?? dar mi sa parut asa amuzanta...ca si cum ar fi ca in filmele cu prosti..:))))
(08-05-2013, 11:06 PM)emanuelyo a scris: ti se pare cai o poveste..sau ce..? vad ca ai chef de caterinca..

Mi se pare prea copilaros ceea ce spui ca sa nu zic altceva. Daca a omorat un porc si un alt caine inseamna ca este pitbull nu?. Pai de asta toti vad rasa asta o fiara salbatica, intalnesc pe unul cu o poveste ca a ta si care sustine ca asta dovedeste ca este pitbull, si incepe sa creada si ei ceea ce le spui ,ptr ca nu esti singurul care are un caine si crede ca asta este un Apbt, un caine care omora tot ce intra in raza lui

Inca odata, nu ma intereseaza absolut deloc daca ceea ce spui este adevarat, din simplu fapt ca si daca era asa nu trebuia spus aici pe un forum, si mai ales ca argument al sustinerii tale ca asta il face pitbull

Eu unu am luat-o ca pe o gluma si de aceea am raspuns la fel
te intzeleg ca nu avea rost sa pun acel comentariu ca poate nu intereseaza pe nimeni...si sa stii ca nu am zis asta ca sa arat ca-i un pitbull adevarat sau ca este rau...sa stii ca mie nu imi plac cainii pusi la lupte sau periculosi. de aceea nici catzelushei mele nu iam dar voie sa fie agresiva..dar faza aia mi sa parut o faza.. as putea spune comica de ce ar fi putut face unii oameni..

Salut si RESPECT !
emanuel daca cainele maro era exect cum ai scris tu acolo catelusa ta era halita de mult si de ce zic asa pentru ca dea lungul timpului s-a intamplat sa detin 2 caini cu apucaturi dastea un rott catea si un ciobanesc german.problema era ca manca tot ce prindea indiferent de ce era.cateaua de rott a mancat o catea maidaneza cu pui cu tot nu conta dobora tot ce misca.acesti caini nu permit niciodata alte animale in preazma lor si trebuie trimesi in lumea celor drepti cum dealtfel asa s-a procedat si in cazul povestit de mine.
ca sa revin la subiect nu stiu cu ce ai facut poza dar nu cred ca ai un aparat care distorsioneaza imeginea cadru cu cadru in parte ca vad ca la cainele tau a facut poza corect.
in primul rand cel maro este mascul si a mea femela si de cate ori ii scoateam impreuna el vroia cv anume de la catzelusha mea..bine intzeles ca nu ii dadeam voie..in al 2-lea rand am sa pun vreo 2 poze sa vezi cand unu dintre ei a iesit bn iar celalalt ca si cum nu ar avea sters credema ca am avut un telefon..de mai prost nu exista...si am sa mai pun cat pot de repede un video cum cel maro (MAX) se joaca cu catzelusha mea.. si am sa trec cu el pe langa alti caini sa il vedeti cum face spume la gura... mai nou cand iesim cu el pe afara..i se pune si pata pe cate un om de pe strada... IN dine eu am deschis acest topic pentru a va face o parere despre catzelusha mea..
pai pune si poze cu parintii catelei tale.

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  cum sa ma joc cu el easy peasy 5 2,628 02-28-2019, 12:36 PM
Ultimul mesaj: tyson5
Question Lord [Pitbull x Boxer] easy peasy 4 2,310 02-25-2019, 09:13 AM
Ultimul mesaj: Miha A-staff
  Brutus [Republica Moldova,or.Leova] Dima 89 17,491 02-24-2019, 07:49 PM
Ultimul mesaj: easy peasy
Heart Zeus Stk Adda 4 1,581 02-14-2019, 05:24 PM
Ultimul mesaj: Bossniac
  Buddy & Jimmi [Suceava] mario238 881 95,312 12-26-2018, 09:06 PM
Ultimul mesaj: bidziiil

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici!
Ultimele subiecte
Zgarzi, hamuri si lese di...

Mesaj postat de: Danutzu85
07-12-2019
» Raspunsuri: 30
» Vizualizari: 3535