Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemultumire
salutare nu stiu daca asta este categoria care trebuie sa scriu dar totusi o fac pt ca mam saturat sa vad atatia invidiosi pe aici care habar nu au ce este un caine pitbull dar comenteaza aiurea ,pe deasupra mai si jignesc pe uni care nu merita.......deci daca se poate rog echipa care are in grija acest forum sa ii mai avertizeze pe acesti oameni care vorbesc urat despre caini altora care jignisc sa fie cumva avertizati poate asa inceteaza sa mai vorbeasca fara rost.daca un user doreste sa adopte un caine asta nu inseamna ca trebuie sa fie jignit nu are nimeni de unde sa stie daca el poate sau nu sa aibe grija de un caine.daca uni sunt foarte vechi pe aici nu inseamna ca trebuie sa nu ia pe noi astia mai noi in ras cum a facut alex pitbull cu mn pai daca o iau asa eu am caine mult mai bun decat ai lui care nu stie sa ii ingrijeasca....noi astia noi daca jignim pe cineva suntem banati dar cei vechi nu sunt dc?dc ei au voie sa faca orice aici?daia multi pleaca de aici se duc pe alte forumuri din cauza la astia care nu stiu sa vorbeasca............eu sunt aici de cateva luni dar cresc pitbull de 2 ani dar inainte sa iau caine din aceasta rasa mam documentat asta pt ca vreau sa ii cresc asa cum trebuie si pun pariu ca sunt multi care se cred ca stiu totul despre rasa pitbull dar ei defapt nu stiu nimik.........pe bune inca odata rog echipa sa ii avertizeze pe acesti oameni cumva sa termine cu jignirile si cu facutu misto de useri.......haideti sa fim niste crescatori de pitbull adevarati care sa ne sfatuim intre noi sa vorbim,nu sa jignim si sa facem misto.......o zi frumoasa va doresc
Ai fost jignit, ai facut report si nu s-au luat masuri?

Daca un user dorest sa adopte un caine si deschide un topic pentru asta incalca regulamentul. Are tot dreptul sa se anunte ca vrea sa adopte un caine, cand acel caine este postat deja spre adoptie. S-a ajuns aici dupa ce cateva zeci de Gigei de 14, 15, 16 ani au inceput sa deschida topicuri gen "adopt pytbull rasa pura".

Iar acum sa gandim putin, ce idiot si-ar dona cainele cuiva care posteaza anunt pe forumuri ca vrea sa adopte? E logic ca e disperat sa adopte ci nu sa cumpere deoarece nu isi permite sau nu vrea sa dea 100 euro pe un pui. Daca ar vrea sa faca o fapta buna, s-ar duce la un adapost de caini sau ar lua un maidan de pe strada. Cazurile in care cineva intradevar adopta pentru a face o fapta buna, iti garantez ca nu se regasesc in topicurile "adopt pytbull rasa pura"

PS. sa ai tu parte de femei cati useri vechi am banat eu aici si ai sa fii cel mai fericit Wink
[b]Education's purpose is to replace an empty mind with an open one.[/b]
(07-27-2013, 08:42 AM)NICK a scris: Ai fost jignit, ai facut report si nu s-au luat masuri?

Daca un user dorest sa adopte un caine si deschide un topic pentru asta incalca regulamentul. Are tot dreptul sa se anunte ca vrea sa adopte un caine, cand acel caine este postat deja spre adoptie. S-a ajuns aici dupa ce cateva zeci de Gigei de 14, 15, 16 ani au inceput sa deschida topicuri gen "adopt pytbull rasa pura".

Iar acum sa gandim putin, ce idiot si-ar dona cainele cuiva care posteaza anunt pe forumuri ca vrea sa adopte? E logic ca e disperat sa adopte ci nu sa cumpere deoarece nu isi permite sau nu vrea sa dea 100 euro pe un pui. Daca ar vrea sa faca o fapta buna, s-ar duce la un adapost de caini sau ar lua un maidan de pe strada. Cazurile in care cineva intradevar adopta pentru a face o fapta buna, iti garantez ca nu se regasesc in topicurile "adopt pytbull rasa pura"

PS. sa ai tu parte de femei cati useri vechi am banat eu aici si ai sa fii cel mai fericit Wink
da nick inteleg ce spui tu dar asta nu inseamna ca trebuie sa il jignim sau sa il injuram ca vrea sa adopte un caine nu?ok inteleg ca sunt foarte rare cazurile in care cineva da spre adoptie un pitbull rasa pura dar cei care fac topicurile de gen"adopt pitbull rasa pura" nu ar trebui sa fie injurati pur si simplu daca a facut topic gresit sa fie inchis topicu daca nu asta e sa il lasam sa incerce omu sa adopte daca poate dar in nici un caz nu ar trebui sa fie jigniti sau injurati pe bune....asta e parerea mea daca gresesc eu imi cer scuze..........si app de mn am in topic multe poze cu luna mea si zilele trecute am postat ca am dato la monta si ca o sa pun poze cu monta si sa trezit alex_pitbull55 sa vorbeasca aiurea ca eu pun poze sau scriu pe forum numai cand fac manta.daca eu ii raspundeam asa cum trebuia eram banat dar el ca vorbeste mult fara rost nu e banat si sunt sigur ca nu numai cu mn face asa......ms mult si inca odata scz daca gresesc cu cv.

Pai e simplu. Sa respecte regulamentul si sa nu posteze anunturi ca vor sa adopte.
Cand ai o problema apesi butonul report. De fiecare data s-au luat masuri prompte cand un mesaj a fost raportat. Bineinteles, cu un motiv.

Restul e cancan :)
cand cineva te injura sau te jigneste pe tine sau pe cainele tau da un report si se ia masuri.asta nu inseamna ca trebuie sa dati report la orice contrazicere.daca sant jigniri da.nu stam tot timpul sa rasfoim toate topicurile sa vedem care cum se manifesta.aveti butonul de report si daca persoana care la facut are si motive se va lua masuri indiferent cat de vechi este userul.
Care este vechimea minima pentru carte de munca? :))
Nu dezgheța prostul că te inundă...
"Somnul rațiunii naște monștri." - Goya
ok va multumesc frumos
(07-27-2013, 09:29 AM)ChrysaB a scris: Care este vechimea minima pentru carte de munca? :))

2 roll-uri si 5 victorii :)

Yulyan toate meajele raportate au fost verificate si avertizati sau bannati cei care au sarit calul. De obicei nu sunt jigniti cei care vor sa adopte ci ironizati, daca ei incep cu, cai verzi pe pereti si credema ca aproape toti au fast asa, atunci si noi i-am trimis sa ii prinda (caii)
[color=#FF1493][b]Singurul defect al cainilor e ca iubesc orice jigodie de om[/b][/color]
PS. Daca esti nou venit, citeste http://pitbullclub.ro/regulament
Roll-urile cu Nick? lol
Iulian toți am fost la inceput cândva, aici pe forum. Suntem o comunitate unita, totul e sa nu intri cu "bocancii plini de noroi" in ea.
Nu dezgheța prostul că te inundă...
"Somnul rațiunii naște monștri." - Goya
Chrysa faci off ai avertisment :), treci la off topic si iti aleg eu partenerul potrivit pentru roll. Nick ce te mai doresc femeile pentru o tavaleala/roll :)
[color=#FF1493][b]Singurul defect al cainilor e ca iubesc orice jigodie de om[/b][/color]
PS. Daca esti nou venit, citeste http://pitbullclub.ro/regulament
salutare...am avut si eu un anunt cu....vand pit... poate cineva sa ma lamureasca de ce nu-l mai gasesc sau dupa caz de ce mi-a fost sters....?

eu nu am intrat aici cu bocanci plini de noroi dar ma fac uni sa ii umplu de noroi....dar o sa ii evit la maxim
(07-27-2013, 01:38 PM)razvan.van a scris: salutare...am avut si eu un anunt cu....vand pit... poate cineva sa ma lamureasca de ce nu-l mai gasesc sau dupa caz de ce mi-a fost sters....?

Poate daca citeai regulamentul ... http://pitbullclub.ro/regulament
Cum problema lui iulian s-a lamurit, inchid topicul. Pentru eventual reclamatii trimiteti-mi email la contact [@] pitbullclub.ro. Totusi, asigurati-va ca cititi regulamentul inainte. E o chestie de bun simt.

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  de pe mapamond joker 3 1,208 05-16-2013, 11:46 AM
Ultimul mesaj: joker
  Apel la membrii acestui forum NICK 6 2,292 09-07-2011, 09:21 AM
Ultimul mesaj: NICK

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici!
Ultimele subiecte
Zgarzi, hamuri si lese di...

Mesaj postat de: dignitas1980
07-16-2019
» Raspunsuri: 31
» Vizualizari: 3807