Evaluarea subiectului:
  • 5 voturi - 2.2 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sasha[Timisoara]
Ea este Sasha are 7 LUNI pozele sunt facute intre 4-6 luni

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

Este un sport plin de contacte , plin de fairplay , mult suflet pus la bataie .. Daca sti despre ce este vorba inseamna ca stii ce inseamna cu adevarat RUGBY
Bine ai venit!

Spune-ne mai multe despre sasha!

Temperament
Mancare
O poza cu parinti Big Grin

Ps: Frumoasa sa-ti traiasca
În lupta trebuie sa mergi inainte, nu sa te induiosezi.
Ok : Temperament FOARTE CONTROLAT ( Se joaca cu copii micutzi nu are pic de treaba doar seara cand vede femei mai invarsta cu Gluga pusa pe cap se sperie si latra de .... ) Mancare : PEDIGREE +CARNE FIARTA CU OU CRUD Vitamine

Cum pun pozele ca nu gasesc ala sau trb sa le uploadez pe un site ? ca nu mai gasesc chestia aia cu chose
Sa fiu mai PRECAUT "Salutare ma numesc Andrei. Sunt mandrul detinator al unui caine in varsta de 7LUNI si 3 Zile din rasa PITBULL. Cainele primeste ca alimentatie boabe marca Pedigree/Pro Plan sau hrana gatita ce contine: carne de pui ,Oua etc. Are urmatorul comportament: foarte temperat asculta . nu am ped la el Poze cu parinti am (TATA ARE PED MAMA NU ARE PED )"
Este un sport plin de contacte , plin de fairplay , mult suflet pus la bataie .. Daca sti despre ce este vorba inseamna ca stii ce inseamna cu adevarat RUGBY
Frumoasa sa-ti traiasca!
pt poze dai prima data la new reply. bafta
Nu incerca niciodata se te pui cu prostii!!
Te trag la nivelul lor si te bat cu experienta!
Ca sa pui poze apesi "new reply" - jos "Atasamente" - "Atasament nou" - "Actualizeaza/Adauga atasament" - Posteaza

Mancarica eu te sfatuiesc sa renunti la pedigree si sa ramai la proplan (Doar Pro Plan). Pedigree-ul este o mancare de proasta calitate, plina de aditivi de gust si de miros, ce o fac placuta la gust pt caini, insa nu are absolut nimic nutritiv in ea. Pe termen lung cauzeaza probleme de sanatate, asa ca, ramai la Pro Plan ca este o mancare foarte buna.
Mancarea gatita poate sa contina: orez + CARNE (neaparat carne - de vita, curcan, pui) + legume + branza dulce de vaca + ou

Ai pe forum cateva articole despre mancarea gatita si ce au voie si ce nu sa manance.

In rest, multa sanatate fetei si te asteptam si cu alte poze
[color=#C71585][b]"Properly trained, a man can be dog's best friend" ~ Corey Ford[/b][/color]
Ok multumesc pentru ajutor . branza nu am incercat sa ii dau carne manca chiar mai mult decat boabe ou lafel si vitamine k9 growth alea

MAMA CEA ALBA TATA CEL NEGRU

PUTETI SA CAUTATI PE GOAGLE :))

Cortex Timisoara si Kira Timisoara

Fisier (e) atasate Thumbnail(uri)

.jpg   Foto-0095.jpg (Marime: 55.63 KB / Descarcari: 496)
.jpg   IMG_1832.JPG (Marime: 54.75 KB / Descarcari: 494)
.jpg   DSC00262.JPG (Marime: 33.81 KB / Descarcari: 495)
Frumosi parintii...

Cortez e la noi pe forum Wink

Seamana cu tacsu Big Grin
În lupta trebuie sa mergi inainte, nu sa te induiosezi.
Stiu deaia am ales si pui de la el deoarece am mai avut un pui tot de la el dar mi se pare ca din alti parinti si cred ca nu gresesc dar tot de la remus
Imi place acest forum ca e multa activitate pe el ... nu ca pe altele unde odata la 1 saptaman " e frumos mai pune poze " dupa 40 de poze siteul e in paragina
As vrea sa stiu si eu ce program sa ii fac sa se dezvolte adica " antrenament " gen alergare sau ..nu tras ca nu e bine din cate stiu pana la 14-16luni ? Va rog cei care stiu mai bine sa ma informati
la varsta asta doar alergari si inot si joaca la greu in rest nu trebuie sa faca efort prea mare ca inca este cruda.
La varsta asta nu ai ce antrenament face cu ea. Mancare buna, plimbari, alergari usoare, joaca, cum ti-a spus si Nicu, inot pe timp de vara este ce are nevoie sa se formeze frumos.

Dupa 1 an jumate - 2 o sa ai tot timpul din lume sa o antrenezi. Daca incepi antrenamente in forta cu ea acum o nenorocesti.
[b]Education's purpose is to replace an empty mind with an open one.[/b]
Ok Multumesc NICK/nicu
sa ii cupez urechile .... ?
cu toate ca este cam maricica se poate cupa urechile si la varsta asta .eu unul nu as face asa ceva.nu vad rostul acuma.daca era mai mica era altceva.mie unul imi place cum tine urechile si parerea mea este sa o lasi asa.bafta cu ea in continuare
aha ok .. am inteles
Vreau in seara asta maine cel tarziu sa comand niste vitamine !! k9 Complet Growth ??? dati-mi nisite idei si la ce ajuta MULTUMESC
k9 complete growth e unul dintre cele mai bune suplimente.
O descriere mai completa a produsului am facut-o intr-un articol pe blog. Il gasesti in semnatura mea.
[b]Education's purpose is to replace an empty mind with an open one.[/b]

Posibile subiecte inrudite...
Subiect: Autor Raspunsuri Vizualizari: Ultimul mesaj
  cum sa ma joc cu el easy peasy 5 2,664 02-28-2019, 12:36 PM
Ultimul mesaj: tyson5
Question Lord [Pitbull x Boxer] easy peasy 4 2,326 02-25-2019, 09:13 AM
Ultimul mesaj: Miha A-staff
  Brutus [Republica Moldova,or.Leova] Dima 89 17,591 02-24-2019, 07:49 PM
Ultimul mesaj: easy peasy
Heart Zeus Stk Adda 4 1,585 02-14-2019, 05:24 PM
Ultimul mesaj: Bossniac
  Buddy & Jimmi [Suceava] mario238 881 95,668 12-26-2018, 09:06 PM
Ultimul mesaj: bidziiil

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)
1. Royal Canin (29%)
2. Bosch (12%)
3. Purina Pro Plan (12%)
4. Acana (10%)
5. Alta marca (37%)

Cainele tau ce mananca? Voteaza aici!
Ultimele subiecte
Zgarzi, hamuri si lese di...

Mesaj postat de: dignitas1980
07-16-2019
» Raspunsuri: 31
» Vizualizari: 3807