Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Angus [Sibiu]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Salut, el este noul membru al familiei,se numeste Angus,are 2,5 luni si 12 kg,acm niste poze cu dracusorul si cu parintii lui.
Frumos catelul ... sa-ti traiasca
Deci ce imi place piticu asta , foarte frumos sa iti traiasca si sa fie sanatos. Bravoo
foarte dragut..sa iti traiasca!:)
mersi,stiu, are el o fata asa de nevinovat..dar in realitate e un mic dracusor,il am de o saptamana, primele 2 zile a fost mai retras mai speriat cum la adus cu masina de la arad la sibiu,intr-o cutiuta de deabea statea acl saracutul si de la sibiu pana la mine, inca vre-o 40 km, cand lam dat jos din cutie nici nu mai putea merge, era amortit tot,dar acm si-a revenit, e frumos e sanatos, o sa va mai pun poze cu el pe tot parcursul cresterii lui,(ps),va place cum arata la 2,5 luni? eu cred ca e marisor si destul de gros pt varsta lui
Salut ! Este foarte frumos , sa-ti traiasca si sa te bucuri de el . Am si eu un pui si vineri face 2 luni . Se vede ca este masiv , i-ai dat ceva vitamine ? Daca i-ai dat te rog spune-mi si mie ce .
salut,catelul il am doar de o saptamana,inca nu mananca vitamine..am incercat sa ii dau dar nu le mananca,poate daca i le pun in mancare,catelul asa lam luat,insa mananca bn mancarea gatita pt el,orez cu carne de pui plus legume,si ca hrana uscata ii dau royal canin,ii plac tare, probabil sunt bune la gust doar ca da niste gaze de la ele...durere,cred ca ar trebui sa il mai las putin, macar luna asta sa ii mai creasca un pik dinti...are niste dinti micuti,iar maselele doar acm ii iasa, cred ca deaia nici nu poate sa roada vitaminele,am pt el Pet Phos Croissance ,dar si k 9 complet growth e foarte bun..am crescut un catel cu k9 si sa format frumos, sa dezvoltat,daca iti arat poze cu el cum arata la 3 luni si cum arata la 6 luni dupa niste vitamine si multa miscare iti va placea, frumoasa si pitica ta sa iti traiasca si sa fie sanatoasa!
(01-17-2012, 12:56 AM)Mihai a scris: [ -> ]salut,catelul il am doar de o saptamana,inca nu mananca vitamine..am incercat sa ii dau dar nu le mananca,poate daca i le pun in mancare,catelul asa lam luat,insa mananca bn mancarea gatita pt el,orez cu carne de pui plus legume,si ca hrana uscata ii dau royal canin,ii plac tare, probabil sunt bune la gust doar ca da niste gaze de la ele...durere,cred ca ar trebui sa il mai las putin, macar luna asta sa ii mai creasca un pik dinti...are niste dinti micuti,iar maselele doar acm ii iasa, cred ca deaia nici nu poate sa roada vitaminele,am pt el Pet Phos Croissance ,dar si k 9 complet growth e foarte bun..am crescut un catel cu k9 si sa format frumos, sa dezvoltat,daca iti arat poze cu el cum arata la 3 luni si cum arata la 6 luni dupa niste vitamine si multa miscare iti va placea, frumoasa si pitica ta sa iti traiasca si sa fie sanatoasa!

Ma bucur ca iti place si catelusa mea . La fel ii dau si eu , mancare gatita special pentru ea si royal canin dar de la un timp de vreme nu prea le mai prefera . In privinta gazelor iti dau dreptate si a mea face la fel :)) .

deci e clar cu royalul, cred ca are 90% fasole in el
e foarte frumos...mai ales tatal e genial
am avut si eu mici "probleme" cu vitaminele, nu le manca deloc,din mancarea gatita le alegea pana ii le-am "bagat"pe gat.veterinarul mi-a aratat cum si obligat fortat tot le-a luat.sunt foarte bune si ii ajuta mult in dezvoltare.
foarte frumos pustiu , mai ales tatal lui...
asa o sa fac si eu, o sa i le bag pe gat,da,tatal e frumos foc, sper sa ii semene si micutul meu
de la mancarea de casa se bese ..ca e sanatos ! al meu ma sparge cu basinile ,imi e si rusine cand mai vine cnv p la mn si le trage :))) cine crede ca le trage cainele
al meu de la mancarea ce io gatesc nu are probleme cu gazele..dar cand ii dau si bombonele uscate(royal) ma rupe:p,lasa sa dea gaze cat vrea el el sa fie sanatos si sa se faca mare
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11