Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Salut tuturor !
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Ma numesc Alberto si sunt din Motru....din pacate nu am catel....imi plac foarte mult cainii din rasa pitbull....mai ales dupa cate am citit pe acest forum despre ei....
Salut Alberto si bine ai venit.
Intradevar, este o rasa foarte frumoasa si interesanta. Documenteaza-te cu privire la cresterea si ingrijirea lor si daca crezi ca aceasta rasa este potrivita pentru tine ... da-i bice, si mareste-ti familia cu 1 membru
Salutare Alberot si bun venit printre noi.
Ai mai avut vreun catzel sau ai vrea sa ai??
Da am mai avut un catel dar era metis de rottweiler si ciobanesc german...era catea....si sa va spun sincer cred ca era mai rea decat un pitbull cand e mic...dar din pacate am dus'o la tara si nu stiu ce s'a intamplat...ori mi'au furat'o ori a plecat ea de acasa.....as vrea sa am inca unul si cred ca as face fata la un pitbull mai ales dupa ce am patit cu cutzu celalalt...am invatat din greseli si cred ca acum as sti cum sa dresez unul macar sa stie de "nu"...dar din pacate nu am timpul suficient si banii necesari sa ii iau mancare super-premium si zgarzi de piele...poate o sa imi iau vreunul dar nu acum...decat sa iau unul si sa ii dau mancare economica si sa se imbolnaveasca mai bine nu iau.....poate cand vine fratele meu din italia peste 1 an...am mai vorbit cu el despre caini si a zis ca i'ar place si lui...dar nu i'am spus ca vreau pitbull :))...o seara placuta tuturor
Aaa si Nick am uitat....multumesc pentru incurajare....
Vreau sa pun niste poze cu cateaua care am avut'o sa o vedeti si voi...dar nu stiu cum sa atasez imagini...
Trecand peste faptul ca nu stii ce s-a intamplat cu un caine..FELICITARI ca ai decis sa nu iti iei un caine pentru ca momentan nu iti permiti. Sunt o multime care nu au bani si iau un animal nu tu vaccinuri, nu tu mancare buna, nu tu ingrijire. Sper ca pe viitor sa iti poti achizitiona si creste unul mergi la sectiunea alti catei adica aici http://pitbullclub.ro/forum-cainele-meu da new thred,apasa adauga atasament*jos drepta* selecteaza poza, actualizeaza atasament, apoi posteaza
(01-17-2012, 07:49 AM)IoanaTeo a scris: [ -> ]Trecand peste faptul ca nu stii ce s-a intamplat cu un caine..FELICITARI ca ai decis sa nu iti iei un caine pentru ca momentan nu iti permiti. Sunt o multime care nu au bani si iau un animal nu tu vaccinuri, nu tu mancare buna, nu tu ingrijire. Sper ca pe viitor sa iti poti achizitiona si creste unul mergi la sectiunea alti catei adica aici http://pitbullclub.ro/forum-cainele-meu da new thred,apasa adauga atasament*jos drepta* selecteaza poza, actualizeaza atasament, apoi posteaza

multumesc pt ajutor am sa pun niste poze dar de cand era mica pt ca cele de la 3 luni jum mi s'au dus cu tot cu cardul de la tel...acolo cand statea in cutie era prima zi cand a adus'o...sper ca sunt bune pozele
Cum vi se pare ? :)...........
Mai e frumos foc piticotul. Pacat ca mi stii ce s-a intamplat. Oriunde o fi ajuns, speram sa fie pe maini bune.
Asa sper si eu..........(((
Hei...salutare....am mai gasit niste poze din intamplare cu cateaua in telefonul celalalt....