Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: De vanzare (TULCEA)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Ca sa ma fac inteles de la inceput, cetelusa nu are pedigree. Mama ei nu are pedigree, dar tatal are (vedeti poze mai jos)
Este o femela in varsta de 2luni (data de nastere: 11.09.2016)
Momentan are primele 2 vaccinuri facute (al III lea urmeaza sa fie facut pe 07.12.2016)
Nu asi fi dat-o pe nimic din lume  , dar avand in vedere ca nu eu decid regurile in casa si mama imi tot spune sa o vand, (deoarece isi face nevoile prin casa, uneori) iar ea nu este de acord cu asta (ps: locuiesc la bloc).
Pretul este de 600 ron. Nu este negociabil.
Pentru mai multe, astept mesaj 
(11-20-2016, 09:45 PM)kijo a scris: [ -> ]Ca sa ma fac inteles de la inceput, cetelusa nu are pedigree. Mama ei nu are pedigree, dar tatal are (vedeti poze mai jos)
Este o femela in varsta de 2luni (data de nastere: 11.09.2016)
Momentan are primele 2 vaccinuri facute (al III lea urmeaza sa fie facut pe 07.12.2016)
Nu asi fi dat-o pe nimic din lume  , dar avand in vedere ca nu eu decid regurile in casa si mama imi tot spune sa o vand, (deoarece isi face nevoile prin casa, uneori) iar ea nu este de acord cu asta (ps: locuiesc la bloc).
Pretul este de 600 ron. Nu este negociabil.
Pentru mai multe, astept mesaj 
inca cateva poze
(11-20-2016, 09:50 PM)kijo a scris: [ -> ]inca cateva poze

.
Inchidem aici.Citeste din nou regulamentul , mai ales punctele 17 si 26 .