Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Rona (RedNose,Tulcea)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Ea este Rona, peste o saptamana face 2luni. 
Este o alintata care nu doarme fara mine, uneori in pat cu mine 
Si... cautam prietenii de joaca in Tulcea ! Cineva ? 
Bine ati venit! Simpatica urecheata, sa-ti traiasca! Am o slabiciune pt astia cu trufa rosie..:) De unde ai cumparat-o? Oras/crescator... Imi place tare mult de mama femelei tale.
(11-05-2016, 07:20 PM)dignitas1980 a scris: [ -> ]Bine ati venit! Simpatica urecheata, sa-ti traiasca! Am o slabiciune pt astia cu trufa rosie..:) De unde ai cumparat-o? Oras/crescator... Imi place tare mult de mama femelei tale.

De la un baiat din Macin (Tulcea). Tatal are pedigree, mama nu, iar ambii parintii sunt adusi din Italia.
(11-06-2016, 04:38 PM)kijo a scris: [ -> ]Bine v-am gasit. Multumesc, chiar arata bine 
Bafta , bine ai venit ! Poti pune pedigreeul tatalui ?
(11-07-2016, 01:56 PM)ceidoi a scris: [ -> ]Bafta , bine ai venit ! Poti pune pedigreeul tatalui ?

Cum ti se pare? Nu ma pricep asa bine.
PS: Pot obtine un certificat de tipicitate pentru catelusa? '' Registrul C, pentru exemplarele avand genealogia total necunoscuta. In acest caz se va elibera un “Certificat de Tipicitate” mentionandu-se “Necunoscut” in rubricile pentru ascendenti "
Poate voi stiti cum, si unde ar trebuie sa ma duc. 
E superba, sa iti traiasca <3