Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Zgarzi piele naturala
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Salut,
am facut achizitia din pozle de mai jos pentru Spike.Am dat mult 80 ron?
Omul mai avea si a zis ca poate face si pe comanda in caz ca va intereseaza.Chiar si ham-uri dupa model,orice.Cel putin asa a zis:)
Ba, uite si eu am zgarzi luate tot la 70-80 de lei, o sa postez modelele pe care le am la caini, astia(cainii) si le-au "scurtat" singuri, au 5 cm latime, as zice ca sunt lucrate mai bine decat cea din imagine, in afara de "ajustarile" pe care le-au facut astia cu dintii, pe care le-am indreptat eu, evident, nu mai arata ca noi, dar, ca idee, am de unde face rost in caz ca sunteti interesati.
Eu o sa-i zic sa le lucreze mai finut..ca asta e de destul de grosolana ca sa zic asa...dar sunt convis ca o sa-l tina pe Spike toata viata:)
E teapana tare de tot.Credeti-ma ca ca nu va mint
Super oferta:)
Am fost sa mai iau o zgarda,altceva...si m-am dat in vorba cu omul care le face...si i-am zis ca eu sunt membru pe un forum...si asa mai departe si ca as putea sa-i gasesc clienti..si mi-a zis ca daca vin comenzile prin mine..sa stie ca sunt de pe site...le da cu 30 ron bucata
Deci??:)
Se baga cineva??
as vrea eu una, da mai lata, pentru un ciobanesc
Pai cand mai ajung pe la el fac poza la ce mai are si iti arat.Ok?
Asta e destul de lata sa stii...am pus un clip cu Spike in thread-ul "Prezentare Spike " si acolo poti vedea cat de lata este.
Cred ca e suficient, nu refuz mai lata daca are.
Ma intereseaza totusi sa fie pe masura, chiar azi o sa il masor exact sa nu se poata trage din ea
Perfect...lasa-mi dimensiunile si luni cel tarziu ajung la el.
Nici nu stiti cat ma bucur ca pot ajuta asa...atat pe tine in cazul asta cat si pe respectivul.