Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Amstaff in curte
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Salut ! Am un amstaff de 2 luni si o saptamana, doarme in casa, poate intra oricand doreste inauntru, dar in timpul zilei sta mai mult in curte. Este vreo problema daca il las in curte chiar daca nu am terminat schema de vaccinare ? Mentionez ca nu am alt caine in curte, dar mai trec din cand in cand pisici dintr.o curte intr.alta.
Multumesc !
Stai linistit , lasa-l sa alerge pana nu mai poate ..
. Important e sa nu ia contact cu fecalele altor animale pana ii termini schema de vaccinare
Pune si tu o poza , doua
Daca nu ai caini,sau nu mai intra alti caini in curte,nu cred ca este nici problema :)
Totusi,trebuie ca pisicile sa fie vaccinate.Sunt,nu-i asa?In plus mai ai de asteptat putin de tot pana cand il vei pune la lesa si veti putea explora tot orasul Cum spune Vexx,vrem si noi poze ! :)
Nu am de unde sa stiu daca pisicile sunt vaccinate sau nu. Nu sunt ale mele, dar mai trec prin curtea mea de la un vecin la altul. Bineinteles, asta nu se intampla des, ziua de exemplu nu prea trec, noaptea mai vad cate una, doua, in trecere, dar niciodata nu stau la mine in curte sa manance sau cine stie ce sa faca altceva..

Poze cu micul Ralf :)
ce frumos sta el in pat.