Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Ares - Vaslui
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2
...in diverse situatii ..............................
................................................................
[attachment=1656] in satisfacerea nevoii de a rodea mi-a ros un trunchi de copac ...
imi pare rau ca nu pot posta si filmulete ....
Foarte frumos, cat despre casuta lui, bravo se vede ca ai grija de el.
Mc. Am bagat vreo 6 milioane, desi nu pare. Este cu perete dublu de scandura, la interior avand izolatie din poliester de 8 cm si captusita pe dinafara cu tabla zincata. Doi oameni deabia am reusit sa o caram cativa metri. Mai are in interior doua covoare de tzara si un sac de paie ... sta destul de bine ...
http://www.youtube.com/watch?v=cstOhJo7JBo
Am adaugat aici un filmulet cu Ares cand urca in copac ...http://www.youtube.com/watch?v=cstOhJo7JBo
http://www.youtube.com/watch?v=cstOhJo7JBo

Frumos masculul....Sa iti traiasca !
(11-27-2011, 09:41 PM)Engin a scris: [ -> ]Frumos masculul....Sa iti traiasca !

Multumesc mult, si tie la fel ... mei mai auzim (vedem) ...

Frumos Ares, sa iti traiasca si sa fie sanatos
ps. misto cusca, imi place. Este foarte spatioasa. In legatura cu gaura pe unde intra, nu atinge cu spatele?
(11-27-2011, 10:25 PM)NICK a scris: [ -> ]Frumos Ares, sa iti traiasca si sa fie sanatos
ps. misto cusca, imi place. Este foarte spatioasa. In legatura cu gaura pe unde intra, nu atinge cu spatele?

nu ... ca s-au mai batucit paiele ... :d

E superb!!! Si cat de ascultator e, foarte bine crescut, ar face orice sa iti faca pe plac.. Am ramas fara cuvinte, pur si simplu incredibil...
multumesc ........ sunt un stapan ....impunator ...:)) ... si al tau o sa ajunga asa ....

Mihai Bogdan

presupun ca tu plantezi pomi de fel de-ti permiti sa pui cainele sa distruga un pom
uite exewmplul de roman venit direct din grota
bravo mestere. esti un jmecher
daca-mi mai stergeti posturile va injur

admin edit
nu injura, mai bine abtin-te de la offtopic.
(12-07-2011, 04:27 PM)plimbvaca a scris: [ -> ]presupun ca tu plantezi pomi de fel de-ti permiti sa pui cainele sa distruga un pom
uite exewmplul de roman venit direct din grota
bravo mestere. esti un jmecher
datiar basescu numai de bine..
daca-mi mai stergeti posturile va injur

admin edit
nu injura, mai bine abtine-te de la offtopic.

Tu presupui numai ce o minte bolnava ar putea face. Iar daca balariile alea tu le vezi ca pe niste pomi, eu iti doresc sa mananci fructe din ei.
Ca esti venit direct din grota am inteles si nu era necesar sa ni te arati tu exemplul de roman venit din grota.
Ca esti cu vaca reiese si din mesajele pe care le postezi si din user name.
Ca esti analfabet vedem tot din postul tau ...,,datiar" ... pentru cultura ta generala ( care este zero) scrie da-ti-ar ... da e prea complicat pentru un simplu tzaran pe care singura activitate stiuta si facuta e aceea de a plimba vaca ...
Da de ce sa-ti stearga posturile ... pe mine nu ma deranjeaza ...cu posturile unora ca tine ma mai distrez si eu ... ca de n-ar fi de-al de tine pe forum ... unde ar mai fi hazul ...

Bai, da ce mai conteaza ca stii sa nu sa scrii, important e ca esti si tu om si nah ........

Sper sa ajunga si al meu la fel de ascultator, Ares ma impresionat si ma face si mai mult sa iubesc rasa! M-am uitat la toate filmuletele cu el si ma impresionat fff tare cand se chinuia sa ia lemnul din namol si sa ti-l aduca, sa iti faca pe plac...
multumesc ... eu n-am niciun merit aici ..........recunosc ca n-am investit prea multa munca intr-al meu...
Si al tau va face lucruri mult mai interesante daca vei avea suficient timp sa te ocupi de el si suficiente idei incat sa te joci cu el in cat mai multe moduri ...
daca e sa pot sa te ajut cu ceva in privinta asta ... spune-mi ... si ... cu cea mai mare placere ....
Multumesc, stau si ma uit si eu la al meu si e atat de inteligent, ca un copilas, dar imi e teama pentru cand va creste, sa nu devina agresiv...
Pagini: 1 2