Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Loki [Resita]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7
am zis sa-i fac topic pana la urma. nu i-am facut pana acum pentru ca nu am poze cu el. sper sa-i fac weekendu asta cateva

ala din stanga care sare pe zid la un moment dat. e agitat de mic uneori devine enervant. are aproximativ 9 luni acum. ultima oara l-am cantarit la 7 luni si ceva avea 14 kg

http://dogarchive.kennel-apbt.com/details.php?id=189632

din pacate asta e singura poza pe care o am
Salut si tie f,rumos, sa-ti traiasca , cand ai timp fa-i niste poze.

Sa-ti traiasca ! Parca aveai si un mix, nu?

nu :)) am scris la caterinca atunci cu dog de bordeaux si pitbull daca la faza aia te referi. niciodata nu mi-au placut oamenii care vand mix uri sau doneaza sau orice are legatura cu mix urile
Esti cam arogant prietene . In fine e problema ta ca ai ceva cu oamenii care au legatura cu mixurile , probabil ei n-au nimic cutine...bineinteles asta pana cand ajung sa te cunoasca
poate nu m-am exprimat chiar ok la ultima faza dar nu am nimic cu cainii ei n-au nici o vina sau cu oamenii care detin mix uri tot respectul pt cei care nu ii arunca in strada pt alt caine cu ped cum fac unii. era vorba doar de categoria aia de bisnitari
Sa iti traiasca! Pune mai multe poze cu el.
de azi ...

Expresiv tare roscovanul.
Sa-ti traiasca si sa fie sanatos
(08-03-2014, 04:48 PM)Sosa a scris: [ -> ]de azi ...

Frumos tare ciocolatiul :) sa-ti traiasca sa aveti grija unul de altul :)
ms la toti si ai vostri sa fie sanatosi
Frumos tare, are si mutrisoara de criminal...:) Sa iti traiasca, sa fie sanatos!
caldura mare
kangalu mic
...... ......
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7