Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: KrushX Craiova
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Salut, eu sunt Vio si catelul e Krushx, din Craiova. Are 3 lini si 10 zile, l-am adoptat de la un baiat necunoscut(nu ii cunosc parintii) numai pentru colorit, asemanandu-se foarte tare cu batranul meu catel care a murit pe 23 sept. la 14 ani jumate. Acum nu stiu daca e sau nu pur sau mix sau poate chiar maidanez, nu conteaza pentru mine, important e ca e al meu.
La 6 sapt era putin mai mare decat o palma si nu avea nici 2 kg, acum suntem maricei si avem 11 kg. Atasez foto in ordine cronologica :) Astept pareri.
continuare...
Frumos tigratu!
Sa-ti traiasa 100 de ani si sa va bucurati unul de celalalt!
RESPECT!
(12-04-2013, 10:47 AM)Neata Sebastian Andrei a scris: [ -> ]Frumos tigratu!
Sa-ti traiasa 100 de ani si sa va bucurati unul de celalalt!
RESPECT!
100 de ani sa fie!!! Multumesc frumos!

Bine ai venit. Catelul este foarte frumos. Cu o ingrijire adecvata,o sa se faca foarte frumos. Sanatate
Am o intrebare, are ceva daca ii dau boabe diferite pe zile? Adica azi ii dau belcando si poate si maine daca mai vrea, poimaine ii dau pro plan si dupa aia royal c. Se plictiseste de mancare si nu mai vrea, asa ca trebuie sa o schimb... Ii poate afecta in vreun fel treaba asta, adica compozitia din boabe sa nu reactioneze nasol daca le amestec. Ce parere aveti?
Cel Mai indicat ar fi sa alegi un singur sortiment de hrana uscata,si trecerea la Alta hrana sa se faca treptat. Stai linistit ca daca ii este foame mananca.
Din care stiu eu, nu este indicata schimbarea hranei. Este bine sa mergi tot timpul pe un singur fel de hrana. Eu asa procedez cu ai mei. Am tot incarcat mai multe marci de mancaruri, apoi cand am ajuns la una care o mancau regulat, m-am fixat asupra aceleia.

RESPECT!
ok, o sa incerc sa-l tin pe un singur tip.
Foarte frumos ...imi place enorm <3 are asa o figura old school . P.S. : urechile sunt foarte hazlii.