Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Piccolo (Iasi)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Asta e golanu la 4 luni,as vrea niste pareri generale.
Astia sunt parinti...tatal este cel cu alb si mama cea neagra(va rog sa nu ma blamati pentru cum arata mama dar stapanul ei nu are aceleasi idei despre caini cum avem noi ).
frumos tigratul, sa iti traiasca
Mersi mult !
Sa-ti traisca golanul si sa fie cuminte.
Numai b1ne!
Frumos , sa-ti traiasca
imi place culoarea,e frumos.sa iti traiasca si sa auzim numai de bine
Foarte frumos pustiu. Sa iti traiasca,sa fie sanatos
Mersi baieti ! si multumesc pentru toate sfaturile pe care mi-le ati dat pana acum si pentru rabdarea pe care ati avut-o cu mine.
Frumos animalul. Si nu stiu de ce zici ca nu arata bina mama.
(01-26-2014, 05:32 PM)cristianC a scris: [ -> ]Frumos animalul. Si nu stiu de ce zici ca nu arata bina mama.

Nah...din cauza ca e meciuita la saptamana .Fizic arata bine 23-24 de kg, in lant de tractor 24/24 este tinuta,dar asta nu este tocmai ideea pe care mi-am format-o eu pe acest forum despre cresterea pit-ului.
si ala daca intra poate o sa i se para aiurea de discutiile de pe aici.cateaua arata bine iar fiecare isi creste cainele cum crede el ca este mai bine.sa iti traiasca golanul si sa fie sanatos
Nicu eu sunt genul de om care joaca cu cartile pe fata ,ce am scris eu mai sus a fost o paralela intre modul nostru de gandire si ceea ce face el;fapt ce a determinat si situatia cainelui meu,care are ceva probleme de crestere,mama sa fiind insuficient hranita in timpul gestatie si dupa ce i-a fatat,noroc de mine si de inca un amic care ne faceam mila si mai cumparam cate 3-4 kg de Pro Plan si ii dadeam catelei si puilor.
atunci pacat de ea.Chiar daca meciuiesti un caine...tre sdsa ai grija de el.
We Spring ! 7 months