Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Salut
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3
Salut/Buna imi place site-ul vostru ma uit de cv zile pe el si am invatat destul de multe chesti si vineri sau sambata asta sar putea sa imi cumpar si eu un caine [pitbull], daca este o sa ii fac imediat niste poze si o sa le postez :) sper sa ma ajutati si voi cu niste sfaturi multumesc :)
Salut si bine ai venit in comunitate. Nu ar fi rau sa postezi niste poze cu puiul innainte sa il cumperi. Nu de Alta dar sa nu iti iei vreo teapa (fara suparare)
Salut si bine ai venit!
Te astepam cu patrupedul. Daca nu il iei dintr-o sursa sigura ar fi bine sa te interesezi de parinti, eventual sa ceri sfaturi de la cineva care se pricepe sa nu te trezesti ca ai cumparat cioara vopsita cum se spune si cum se intampla foarte des in ultima perioada
Ok atunci, am sa ii fac niste poze si le postez sa imi spuneti daca merita, app ma cheama Mihai si am 20 de ani din Bucuresti :)
Sa traiesti Mihai. Pai nu ai cautat nimic pana acuma? Cam de Cati bani diapui? Daca nu te deranjeaza intrebarea
Sa traiesti Mihai. Pai nu ai cautat nimic pana acuma? Cam de Cati bani diapui? Daca nu te deranjeaza intrebarea
Nu ma deranjeaza, el a cerut 300 lei pe el si nu e postat pe site-uri poze cu el sau cv de genu este o cunostinta de a lui unui prieten :) din cate am inteles omul care il vinde este in varsta [ om matur gen .. ] si maine sau sambata ma duc sa il vad si ii fac niste poze si le postez si voi imi spuneti daca e sa il iau sau nu ... e prima data cand imi cumpar un caine ... de mic vroiam dar daca acu-ma se poate acu-ma iau ...
O alegere foarte Buna sa astepti ca sa fii pe picioarele tale ca sa poti intretine un caine. Din ce cartier esti? Fale poze la parinti intai si intai dupa la pui .
Din berceni, ok asa o sa fac.
Acu-ma am vz ca si tu esti din berceni :)) mai bine vb pe mess, skype daca vrei:)
Trimitemi adresa ta de Facebook ca eu nu umblu pe mess sunt Mai pocait
Ok, am sa postez pozele imediat ce ma duc sa il vad:)
sa faci poze si la parinti.
Mda nu mai dau de omu ala :))... imi recomanda cineva de unde pot sa cumpar un puiut ?
Ce spuneti de puiul din dreapta el maro ?

İmage
Din cate vad are doar o poza cu mama la pui

İmage
Pune niste poze cu parintii.
Cumva de la cine ai luat pozele astea are numele rokoroko cipi ?
Dupa olx mi se pare ca le a luat pozele Astea.
La m ajutat sa gaseasca ceva de calitate si a gasit. Posibil sa il ia luni.
Pagini: 1 2 3