Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Floyd[Bucuresti]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2
Salutare ma numesc Gabi sunt din Bucuresti iar acesta este cainele meu Floyd,are 7 saptamani.Cum vi se pare?
Nu prea sta la poze...
İmageİmage
İmage
İmage
frumos piticu ..sati traiasca! pune poze cu parinti daca ai :)
Nu am poze cu parintii din pacate dar i-am vazut cand l-am luat,multumesc si tie la fel!
Foarte frumos piticu , cu ce il hranesti ?
orez fiert cu legume si piept de pui+dintro conserva ii mai adaug pentru gust(care contine si ea un procent de pui,vita,etc) + hrana uscata ..mini starter mi sa recomandat dar acum incep sai dau royal canin,proplan si ce am mai citit pe forum :) ,multumesc
Frumos sa-ti traiasca si sa se faca mare...!
(07-13-2013, 06:40 PM)alex_pitbull55 a scris: [ -> ]Frumos sa-ti traiasca si sa se faca mare...!

Mersi frumos:)
Am vorbit cu veterinarul si mi-a spus sa nu ii dau niciun tip de pastile...calciu si ce mai e pentru dezvoltarea articulatiilor,oaselor etc.pentru ca mi le-ar face el injectabile costandu-ma mai putin si fiind asimilate mai usor(solutiilel respective) de catel.
ce parere aveti ?
daca vetul a zis ca te duce mai ieftin fai injectabil.
am inteles
(07-14-2013, 07:15 AM)nicu a scris: [ -> ]daca vetul a zis ca te duce mai ieftin fai injectabil.

Am inteles
Frumos dracusoru`, sa-ti traiasca! :)
(07-14-2013, 12:16 AM)Floyd a scris: [ -> ]Am vorbit cu veterinarul si mi-a spus sa nu ii dau niciun tip de pastile...calciu si ce mai e pentru dezvoltarea articulatiilor,oaselor etc.pentru ca mi le-ar face el injectabile costandu-ma mai putin si fiind asimilate mai usor(solutiilel respective) de catel.
ce parere aveti ?

am vrut sa ii fac si eu injectabil si mi-a zis doctorul veterinar ca este foarte dureros! si am ramas si acum tot pe pastile!
(07-15-2013, 08:11 AM)dignitas1980 a scris: [ -> ]Frumos dracusoru`, sa-ti traiasca! :)

multumesc si nu prea sta la poze:)) iese urat in ele..

O sa mai vorbesc cu el sa vedem ..nu mi-a zis nimic de durere dar o sa-l intreb eu:)
Frumos piticu. Sa iti traiasca. Parerea mea e sa ii dai pastile injectabil lasi pt altceva sau in cazul in care nu asimileaza poti sa il intepi. Asta e parerea mea. A mea ia pastilele singura si nu sunt scumpe. Sa va bucurati unul de celalalt
(07-16-2013, 07:31 PM)stefy173 a scris: [ -> ]Frumos piticu. Sa iti traiasca. Parerea mea e sa ii dai pastile injectabil lasi pt altceva sau in cazul in care nu asimileaza poti sa il intepi. Asta e parerea mea. A mea ia pastilele singura si nu sunt scumpe. Sa va bucurati unul de celalalt

Am inteles,Multumesc mult si tu sa te bucuri de al tau.

Pagini: 1 2