Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Strike [MIOVENI]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7
El e micul meu derbedeu, Strike :d. Il am de o zi, dar sunt foarte incantat de el, si , desigur, voi face tot ce voi putea sa-l fac cu adevarat un caine frumos si jucaus :d. Insa, nu stiu, mi se pare cam gras, e bine? Are 3 saptamani. De asemenea e inactiv rau de tot pentru inceput, doarme , se scoala,mananca si se culca la loc.. E bine? E primul pitbull al meu. Pun poze noi in curand

İmage
İmage

Este micut, de aia doarme aproape toata ziua. Trebuia sa il mai lasi sa mai suga la masa macar inca vreo 2-3 saptamani.
Pune niste poze cu parintii.
Cel negru e tatal, cealalta este mama.

İmage
İmage

Ambii parinti sunt superbi :d

Corectati-ma daca gresesc dar mama are parul mai lung? Oricum.. bafta cu el:)
si mama catelului tau ce rasa e?
pitbulli sunt ambii parinti. e asa ca e dupa nastere..
Sa iti traiasca catelul si sa ai grija de el.
Cateaua are blana cam mare si coloritul e cam dubios, dar nici poza aia nu e foarte reusita...
da, asa e. in realitate arata mult mai bine, si multumesc pt. catel :d

İmage
Sa-ti traiasca prichinelul, sa creasca mare, sanatos!
L-ai luat prea micut, era bine daca mai statea la mama pana pe la 7-8 saptamani, dar asta este acuma... Ce ii dai de mancare?
Pai mananca orice, dar deocamdata il tin pe niste Royal Starter , ii mai dau cate o bucatica-doua de carne cand e cuminte si ma asculta.. :d
Peste una-doua zile o sa-l filmez, se vede mai frumos. E deja o filmare pe facebook, dar nu cred ca puteti sa o vedeti (Nu am profil public) .
Catelul a implinit de curand 2 luni (pe 12 august) .

Cateva poze mai recente. :)

İmage
İmage
İmage

Nu prea sta la poze.. Tinde sa se joace cu aparatul/telefonul cu care i se face poza :)) .

http://www.youtube.com/watch?v=SM5gjBGngA8

De asemenea, si un videoclip :)
Vezi ca nu'i bun hamul la varsta asta, cel mai bine e sa'l tii cu zgarda.
Arata bine pt 2 luni, iti doresc sa fie sanatos
Multumesc :) . Unii spun ca e mai bine in ham, nu-l "strange" de gat .. In plus, e in perioada in care il invat sa mearga in lesa.. si o smucitura.. cat de usoara, doare mai rau ca in ham. Oricum, am si lesa la el , si ham . :)
e mai bine sa-l ti in lesa deoarece in ham la varsta asta ii poti stramba coloana,el avand inca oasele foarte fragile...in lesa daca e una mai lata nu are ce sa-l afecteze...plus ca in lesa ai control mai bun decat in ham...si aia cu durutul nu te speria ca nu-l doare daca il smucesti in lesa.acum nici tu sa nu-l smucesti/tragi de lesa sa-l spanzuri :)
Ma, cred ca voi nu stiti sa faceti diferenta dintre zgarda si lesa ....lesa e aia de care tii si zgarda e aia de se pune la gat.
Poti sa faci cum vrei, dar dupa aceea sa nu intrebi de ce e cocosat cainele.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7