Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Cilly!
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Buna eu sunt Cilly Hot Taste,am aproape trei ani,si imi place sa ma madaresc,mananc si bobite si mancare gatita,am 25 de kg si 45 cm,sunt cuminte si nu imi place sa musc,dar am si oameni care nu-mi plac(Rromi) sau cei care sunt bauti!Catelusa e a fratelui meu,dar o sa o prezint eu,fiindca mi-e tare draga si e mama catelului meu,are pedigree ,o sal postez in zilele ce vine,fiindca am dubii cu privire la cate de adevarat e!El a cumparato de la cineva cand avea 1 an si 2 luni,si sa acomodat destul de repede!A avut o singura fatare,si acuma a intrat la pensie,gata cu imperecheatu!Scuze daca am postat unde nu trebuie!İmage İmageİmageİmage Mi sa spus ca ei sunt parinti ei İmage Cateau e luata din Ferneziu ,cine e din Baia Mare,de la Tot Valentin!
foarte frumoasa
salut. frumos , sa-ti traiasca! in starsit un amstaff fara urechi taiate , si eu vreau sa-i las urechile la al meu
on topic - sa-ti traiasca nebuna, e voinica !
off topic : reguts - te felicit pt alegerea de a nu-l cupa !
Cainele meu,Tyson are urechiile urate,le tine sus cand e atent ,rar le da pe spate,dar am zis ca in timp o sa arate mai bine,fiindca capul e in crestere,plus de asta nu sunt de acord cu cupatu,Cilly si ea e o urechioasa,dar nimeni nu mai observa asta la cat e de miloaga si de iubareata!Buna decizie de a nu cupa,cu rabdare o sa vezi ca capul o se creasca si o sa fie proportionat,si noi oameni unii avem urechiile mai urate,dar asta nu inseamna ca ne apucam sa ni le taiem!E strict parerea mea!Oricum fiecare face cu e de cuviinta!
Oscar are urechiile foarte frumoase,si le tine fain,oricum daca i le tai i se va schimba mult expresia fetei,o sa arate mai agresiv,si mie miau zis toti sa i le tau dar nu ma interesat agresivitatea,dimpotriva,ma bucur cand mai intreaba cate unu ce rasa e ,care nu au mai vazut caini in viata lor,ca am auzit susoteli, de genu "uite asta are caine de ala ce mananca oameni" !E frumos foc oscar al tau!Multa sanatate
mersi frumos elisa!
!!!!!!!!!!!!!
foarte frumoasa! ce culturista e !:))
Mersi,era cam grasuna in pozele alea,acum a mai slabit vreo 2 kg,ca era cat o vaca :))
(07-16-2013, 10:15 AM)elisa a scris: [ -> ]Mersi,era cam grasuna in pozele alea,acum a mai slabit vreo 2 kg,ca era cat o vaca :))

imi placa caini putin plinuti (mai masivi)
Aici era mai tinerica İmageİmageİmage