Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Ce parere aveti..?
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2
Salut prieteni, am un amic si ma rugat sa imi las cainele sa ii monteze cateaua...o catea metis pitbull/amstaff, zis si facut, prieteni etc, am lasat cainele sa o monteze...Azi cand am fost sa vad cateii,surpriza...cateii sunt cam parosi..zic eu...voi ce parere aveti?sa se fi corcit si cu alt caine?cu vre-un maidanez si sa fi prins de la el..?Acum pun poze cu cateii,astept niste pareri de la voi
Cred ca e cateaua corcita cu altceva.
da pune poze si cu parintii sa ii vedem.
(04-20-2013, 10:09 PM)mario238 a scris: [ -> ]da pune poze si cu parintii sa ii vedem.

Cu cateaia chiar nu am..si nu mam gandit sa fac..cu tatal cainilor vezi la av meu, sau cauti la amstaff, Angus e numele cainelui
Eu nu stiu de ce ti-ai dat cainele la monta cu o catea metis... Chiar nu stiu asta.
(04-20-2013, 10:30 PM)Jimmy a scris: [ -> ]Eu nu stiu de ce ti-ai dat cainele la monta cu o catea metis... Chiar nu stiu asta.
Sunt prieten cu stapanul catelei...:) Acum mie ciuda ca lam lasat la monta pentru ca el se pare ca na avut grija de catea sa nu se monteze si cu alti maidanezi..si uite ce a iesit..
(04-20-2013, 10:34 PM)Mihai a scris: [ -> ][quote='Jimmy' pid='89521' dateline='1366489826']
Eu nu stiu de ce ti-ai dat cainele la monta cu o catea metis... Chiar nu stiu asta.
[/quote
Sunt prieten cu stapanul catelei...:) Acum mie ciuda ca lam lasat la monta pentru ca el se pare ca na avut grija de catea sa nu se monteze si cu alti maidanezi..si uite ce a iesit..

Chiar daca nu era cu alti maidanezi si era cu cainele tau, totusi, este o monta cu o corcitura. Punct.
Sunt prea blanosi piticii.
Cel mai probabil pe undeva e o urma de maidan sau o rasa ceva mai blanoasa.
(04-20-2013, 10:34 PM)Jimmy a scris: [ -> ]Chiar daca nu era cu alti maidanezi si era cu cainele tau, totusi, este o monta cu o corcitura. Punct.

Da, si? mie numi trebe nici un catel si nici nam luat bani pt monta, miam ajutat prietenul, el zicea ca nu are de gand sa vanda catei..acm nici nu cred ca ar putea si daca ar vrea..
Adica altii care vor ajunge pe strada
(04-20-2013, 10:40 PM)ChrysaB a scris: [ -> ]Adica altii care vor ajunge pe strada

Nu, noi nu suntem la Bucuresti sau de prin orasele astea mari:) la noi nu prea vezi caini pe strada:)Cateii vor ajunge la amici si neamuri de ale lui
Ai spus singur ca ai dat cainele la monta cu o catea` metis , probabil are undeva in urmasi o alta rasa , necunoscuta , cel mai bine este sa se informeze prietenul tau despre urmasii catelei sale ( evident daca mai are cum ).
Trebuia sa ii spui sa nu o monteze, deoarece uite ce se poate intampla..
(04-20-2013, 11:23 PM)boggy a scris: [ -> ]Ai spus singur ca ai dat cainele la monta cu o catea` metis , probabil are undeva in urmasi o alta rasa , necunoscuta , cel mai bine este sa se informeze prietenul tau despre urmasii catelei sale ( evident daca mai are cum ).
Trebuia sa ii spui sa nu o monteze, deoarece uite ce se poate intampla..

da, e metis zic eu, dar e un metis reusit, probabil ca a luat ceva de pe la mosi stramosi..ca,cateaua arata bine si e frumoasa, nici vorba de blana mare pe ea, etc..
chiar daca nu a prins-o alt caine, mama lor fiind metis cel mai probabil ca puii se arunca in partea aia " metisata"
pacat..:| de ce a iesit.. cateaua e frumoasa, de angus nu avem ce sa vorbim.. puii probabil ca "s-au aruncat" mai mult pe mama, au iesit asa..
Pagini: 1 2