Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Pitbull
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
El este vega, din bucuresti si are varsta de 1 an si 8 luni
foarte frumos cainele. sa fie sanatos!
mersi la fel
Mai adauga si tu cateva informatii despre temperamentul sau / modul de hranire / problemele pe care le-ai avut sau le ai cu el / poze cu parintii ( daca ai ) / salut si succes cu el , arata bine, asa mi se pare mie din pozele expuse de tine
Mai astept poze ,
In legatura cu cinemntul din tarcul sau, am inteles ca vei avea unele probleme cu blana cainelui de pe picioare , mai multe explicatii iti pot da` cei in cauza
Salut.
frumos...are ped sa vad ce linie este ?
misto cainele, subscriu la ce a zis VIGOR, pune pedul
nu are ped linia este zwettler se trage din mozes si vega,poze cu tatal nu am.Aceasta este mama lui pe nume kitana
se trage dintr-o anumita linie si nu are pedd?nu mai visati atata la zwelter si alte linii de sange fara sa aveti un pedd la caini.daca eu zic acuma ca am caini din dinozauri cine dracu ma crede fara sa si dovedesc asa ceva?
frumos sa iti traiasca!! de unde esti din bucuresti ???
Daca nu ma insel eu uite asta e tacsu
fain catelu..
(04-22-2013, 12:37 AM)uratzel4fun a scris: [ -> ]frumos sa iti traiasca!! de unde esti din bucuresti ???
Din rahova

NICU in primu rand nu ma intereseaza daca ma crezi u sau altcineva ce linie este,am fost intrebat si am raspuns.Daca nu eram intrebat nu ziceam eu linia ca sa ies cu ceva in evidenta
CHINEZU1995 ala e tasu la caine,da de unde ai poze cu el il sti pe stapanul cainelui??
nu se pune problema sa te cred eu sau altcineva problema este ca tu sa sti real de stramosii cainelui.in lipsa unui pedd toti pot zice ca au caini din nu stiu ce linii dar cand vorbesti de un caine ca provine din linia respectiva automat exista pedd la el daca nu restul sant doar cuvinte de marketing spuse de vanzator.nu poti niciodata sa zici ca ai un caine dintr-o anumita linie de sange daca nu ai cum sa demonstrezi asta.bafta.
foarte frumos.................sa ti traiasca