Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Salutare tuturor
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Numele meu este Bogdan, 28 de ani, sunt din Bucuresti. Momentan nu am un catel, dar intentionez sa-mi cumpar unul. Caut pitbull american, red nose sau blue. Daca ma puteti ajuta cu sfaturi de unde pot achizitiona, v-as fi recunoscator( o sa detaliez ce caut exact).
Salut Bogdan bine ai venit! Nu cred ca o sa gasesti red nose linie pura nu prea se gasesc in Romania succes in cautarea catelului.[/align]
Am vazut ca se gasesc cam greu la noi. ma gandeam sa caut in ungaria. Stiti pe cineva care aduce de acolo sau o canisa unde pot sa gasesc? Sunt dispus sa platesc pretul corect pentru un caine de calitate.
Ce intelegi tu prin red nose si blue?
Red nose e o linie de sange - nu culoarea nasului; iar blue este o culoare a blanii.
Intr-adevar, prin red nose nu intelegeam o linie de sange, dar eram pe aproape. Eu intelegeam sa aiba niste particularitati. Sa aiba nasul rosu, ochii ca chihlimbarul...
bafta in achizitionarea unui catel.cat despre red nose atata timp cat nu are acte sa justifice autenticitatea ca provine din acea tulpina nu exista.culoarea nu inseamna ca este red nose.
salut bogdan, bine ai venit!
bafta in gasirea unui puiut.:)