Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Kayla (Baia Mare)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Am deschis si eu un topic nou pt Kayla mea. Implinim imediat 5 saptamani nebune de viata.
Va las cateva poze de azi dimineata. Are un stil f aparte de a dormi...cu limbuta pe afara.
Vreau o parere , pare pitbull curat?
foarte frumoasa sa iti traiasca...eu nu ma pricep asa bine incat sa imi dau cu parerea insa stiu ca acum cat sunt mici nu iti poti da seama sigur daca este sau nu pit
Merci mult, aceleasi urari! Are o musculatura f frumos definita inca de la varsta asta, de aia tind sa cred ca e asa cum mi-au spus cei de la care l-a luat prietenul meu, cz provine din parinti pit bull , campioni.
Ce dulce ii`!:x
Sa`ti traiasca si sa fie sanatoasa:x
Din cate am inteles nu iti prea poti da seama,mai tarziu o sa iti dai seama si dupa par din cate am inteles:-??si mai sunt mai multe`!
Foarte frumoasa piticania .. sa iti traiasca !!!! ce frumos doarme :o3 si a mea mai darome cateodata asa , cand viseaza ca suge la tata :)) . Cuma au zis si colegii mai sus , mai tarziu iti poti da seama , oricum arata super micuta ta
Foarte frumoasa piticania .. sa iti traiasca !!!! ce frumos doarme :o3 si a mea mai darome cateodata asa , cand viseaza ca suge la tata :)) . Cuma au zis si colegii mai sus , mai tarziu iti poti da seama , oricum arata super micuta ta
Foarte frumoasa cum am zis, si da si al meu dormea asa cu limbuta putin scoasa si gura inchisa pana acum la 5 luni de o luna nu mai doarme asa
Ps: Criminala poza 1 :))
Asteapta pe la vreo 5-6 luni iti dai bn seama daca e pitt curat
Da ori cum super super frumosa sa iti traiasca si sa fie sanatoasa.
cum au zis si colegii e mult prea devreme sa iti dai seama.
mai asteapta cateva luni sa creasca sa i se evidentieze trasaturile caracterisitce rasei care ar putea face difreneta. si atunci va fi destul de greu sa-ti dai seama daca e pitbull pur... poze cu parintii ai ?
(09-14-2011, 08:50 AM)Igor a scris: [ -> ]cum au zis si colegii e mult prea devreme sa iti dai seama.
mai asteapta cateva luni sa creasca sa i se evidentieze trasaturile caracterisitce rasei care ar putea face difreneta. si atunci va fi destul de greu sa-ti dai seama daca e pitbull pur... poze cu parintii ai ?

Am doar filmari cu parintii, dar nu cred ca doriti sa le vedeti... eu nu am putut.
(09-16-2011, 01:19 PM)Rugbygirl a scris: [ -> ]Am doar filmari cu parintii, dar nu cred ca doriti sa le vedeti... eu nu am putut.

Adica din ce cauza? :O
Daca nu doresti sa faci public trimite-mi un PM cu un link, am impresia ca stiu despre ce si cine este vorba insa nu sunt sigur. Mersi.
Parintii sunt caini crescuti pentru lupte.
Nu conteaza, adica dorim sa vedem ce parintii a avut micuta ta :)
http://smart-knl.com.ua/eng/dogs/bonya.html aceasta este mama ...
Ma socheaza cateodata cat de violenta e micuta mea, le seamana f bine parintilor...va mai las un clipulet.
http://www.youtube.com/watch?v=IYmf53OWvto
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12