Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Bull(isor)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Buna sunt Anahid, sunt mamica lui Bull, care are 2 luni si 3 saptamani. Nu am poze cu parintii lui. L.am primit pe Bull cadou de 18 ani de la prietenii mei. Bull s.a nascut pe 7 octombrie si eu l.am primit fix de ziua mea cand a implinit si ei 2 luni!
Nu avea blana pe ceafa, avea bubite la picioruse si la codita, dar vad ca acum din cauza samponului si a alimentatiei i.a crescut blana!
Ii dau sa manance orez cu morcov, telina si ardei gras si ii pun inima sau ficat de vita ii mai amestec cu branza dulce de vaca ca sa aiba si calciu si ii pun odata pe saptamana un galbenus de ou pt blanita, ii mai dau si bobite Royal Canin Starter si pliculete din cand in cand. Ii dau sa rontaie bete din piele de vita, ii dau si morcov ca sa nu se strice la burtica!
Este un catel foarte sociabil cu oamenii si cred ca o sa fie si cu cainii. Un caine cu multa energie. Este un caine ascultator, dar uneori nu prea e atent. Incepem si noi acum incetul cu incetul sa ne invatam unul pe altul lucruri noi. Am inceput dresajul si vad ca e receptiv dar uneori parca e cu capul in nori!
Si acum sa va arat pozele!
stie el unde sa se aseze
Frumos piticu sa-ti traiasca si bine ati venit printre noi.Ce privire de nevinovat are!!
Felicitari pentru grija pe care i-o oferi. Nota 10+ pentru alimentatie, e exact ce ii trebuie, si imi place mult si piticu` tau :) Mult succes cu el si sa aveti parte numai de bucurii impreuna !
Multumesc mult!
Frumos catelul! Sa te bucuri de el si sa iti aduca numai bucurii. Alimentatie de nota 10+ :)
foarte dragalas sa iti traiasca sa fie sanatos
Ii dau si K-9...am uitat sa precizez. Multumesc mult de tot! Sa va traiasca si voua copilutii si sa creasca mari , frumosi si puternici!
Hello si bine ai venit!

Sa-ti traiasca piticania si sa fie sanatos si fara probleme de acum incolo!

Imi place fatuca lui de nevinovat si imi e asa dor de ghemotoci halzi de genul...
Fa-i multe pozici acum cat este mic pt ca o sa te uiti cu placere peste ele cand o sa fie mare si "barbat" in toata firea

Iti las si PM-ul cu datele
Bine ai venit!
Sa-ti traiasca puisorul
on: e frumos
off: La toate fetele le lasi pm cu datele ale. Nu cumva..... ?
eheee dany, si inca n-ai idee cat de profunde sunt lucrurile defapt
aaahhhhhhh ador misterele tell me tell me
I.am facut lui Bull ultimul vaccin si asa ca am mai cautat veterinari ca sa ii cupeze urechile. Am gasit, dar amandoi cer 700 lei pe operatie! :)
Cam mult. Ar trebui sa aiba ceva referinte la banii astia. Din ce oras esti?
Pagini: 1 2 3 4 5 6