Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Tara & Rudy [Baia Mare]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7
Buna Am gasit si eu acest forum si m-am decis sa imi prezint patrupezi mei
Tara este o cateluse pitt de 5 luni si cateva zile Iar Rudy este mezinul de 3 luni
O sa postez si niste poze cu ei sa va dati cu parerea!!!
Pozele sunt mai vechi de cateva saptamani Cea neagra este Tara - Galben Rudy
sall si bine ai venit.daca ne poti da detalii mai multe eventual poze cu parintii ar fi ok.din pacate cel maro este foarte prost intretinut.bafta in cresterea lor si asteptam poze cu parintii daca ai sau ii sti si poze cu catei mai sugestive.
pai cel maro acuma l-am cumparat de la unu care nu prea isi dade-a interesul il am de o sapt . pun acuma poze si cu parinti
Cateaua cea neagra este mama lui Tara si cainele Galben Tatal . acesta fiind si tatal lui Rudy cu mama lui rudi nu am poze dar este tot o cate neagra Pe nume Trina
Bine ai venit!

Frumosi pitici sa-ti traiasca...
Âmi plac părinţii lu tara şi amândoi căţei sunt frumoşi,multă baftă cu ân continuare cu ei
de mama lor nu stiu ce sa zic...tatal imi place dar amandoi sunt foarte prost hraniti sau mai deloc.micutii sunt frumosi,pune i pe picioare si mai asteptam poze
Ps!! Spunene şi nouă de unde eşti
(11-07-2012, 03:29 PM)PitbullOwner a scris: [ -> ]de mama lor nu stiu ce sa zic...tatal imi place dar amandoi sunt foarte prost hraniti sau mai deloc.micutii sunt frumosi,pune i pe picioare si mai asteptam poze
Man de ce nu âţi place mama ?
(11-07-2012, 03:29 PM)PitbullOwner a scris: [ -> ]de mama lor nu stiu ce sa zic...tatal imi place dar amandoi sunt foarte prost hraniti sau mai deloc.micutii sunt frumosi,pune i pe picioare si mai asteptam poze
Cum ai dedus tu ca`s prost hraniti? la tine un caine bine hranit cum trebuie sa arate?
sunt dun Baia Mare Multumesc pentru aprecieri
nu stiu pur si simplu nu ma incanta,nu inseamna ca daca nu imi place mie e urata dar na...gusturile nu se discuta,in schimb masculul e superb,poate putin prea slab
[quote='BaGaBoND' pid='60223' dateline='1352295472']
Cum ai dedus tu ca`s prost hraniti? la tine un caine bine hranit cum trebuie sa arate?

e parerea mea doar asa ca te agiti degeaba

Fiecare caine are alta constituie poate manca si sa fie mai slabutz sau poate sa fie gras asta nu e intotdeauna din macare , nu zic ca astia sunt frumosi si haraniti bine , dar parinti puilor nu prea se ocupa baiatul de ei mananca doar laturi si cateodata granule dar sunt caini frumosi mie imi plac si fiecare are dreptul sa isi spuna opinia de aceea am si postat pe acest forum sa aud pareri si sugesti referitoare la ei ! Va multumesc pt comentarii
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7