Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: pui amstaff
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Salutari tuturor. Sunt un nou membru al "comunitatii" pitbullclub si sper ca voi ma puteti ajuta. Sunt iubitor si stapan a 2 catei amstaff (mascul si femela) pe care ii am de ceva ani. In fiecare an am avut pui de la ei. Anul acesta am zis STOP- gata "copii prin curte", dar masculul desi a fost legat mi-a pregatit altceva- a rup lanutul in perioada de calduri a femelei si uite asa au aparut cei 11 copii.... In fine....la o mare parte din ei le-am gasit stapani buni, iubitori, dar acum m-am impotmolit dupa ce am dat tuturor prietenilor, vecinilor, cunoscutilor si necunoscutilor mai am 4 fetite. Sunt nascute pe 16 iunie, au carnet de sanatate cu vaccin si deparazitare efectuate. Daca cineva doreste una va rog sa ma contactati. Multumesc anticipat
sant de vanzare sau ii donezi?
daca donezi iti iau eu unul!
pune poze cu parintii si cu puiii
Nu intentionez sa ma imbogatesc de pe urma lor. Macar carnetul de sanatate si vaccinul +deparazitarea sa le recuperez-100 ron. Atasez si niste poze cu parintii si cu ele.
daca vinzi sant niste reguli si te rog sa le citesti.topic closed