Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Raa [dr tr severin]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3
[/b]cainele meu are varsta de 1 an si 4 luni l-am cumparat de la un pr un urma cu 1 an si 2 luni pe el si fratele lui dar nu s-au inteles si am fost nevoit sa renunt la unu din ei!
frumos..ii stii parintii ?
vad niste urme de rani pe el, de unde provin ?
ms! da ii stiu parintii! ranile sunt de la sora lui mai mica....el nu este agresiv spre deosebire de ea si o tolereaza cand se intalnesc ,dar din joaca ajung sa se ia....
foarte frumos :) sa ai parte de el pacat ca a trebuit sa renunti la unu din ei se erau frumosi amandoi
(07-16-2011, 07:54 PM)alecsyo a scris: [ -> ]foarte frumos :) sa ai parte de el pacat ca a trebuit sa renunti la unu din ei se erau frumosi amandoi

da ms frumos! si al tau sa traisca si sa-l educi corect
Frumos frumos sa se faca mare si sa te pozti bucura de el . . . . . .
Foarte frumos patrupedul.
Am vazut ca vrei sa il vinzi...ar tebui sa te gandesti totusi mai bine in privitnta asta..da oricu..tu faci ce vrei. Sa nu-ti para rau mai incolo :)
da nu cred k o sa-l mai dau ,dar tot o sa-mi iau o catelusa :))
Poi daca ai loc e mult mai bine asa.... nu uita sai socializezi pe amandoi si nu face diferente mari sa nu devina gelos Raa....
loc am k stau la casa ideea e k mai am si alti caini de aia.... da vad eu,iti dai seama k daca imi iau catelusa o s-o las sa creasca pe langa el sa nu am probleme dupa.....
si orcum pana creste sta in casa nu ?
depinde in ce timp o cumpar.......daca e acum pe vara o las afara,daca o iau spre toamna o tin in casa pana la primavara noaptea si ziua o las prin curte sa se obsinuiasca si k frigu ,daca o tin numai in casa devine prea sensibila asa am facut si k asta de il am acum si nu are nici o problema......orikum cand sunt 2 si au o cusca bine captusita se incalzesc reciproc
Eu ma refer daca e pui macar pana laa 2-3 luni sa stea in casa :)
doar noaptea o s-o tin casa...ziua va sta k raa
ea este hera si are 3 luni provine din parintii tigrati..
Pagini: 1 2 3