Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Salutare !
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Numele meu este Alin ,am 19 ani si sunt din Ramnicu Valcea iar pe pitbullul meu il cheama Spike. Il detin de la 3 saptamani.In prezent are 8 luni.A fost nascut pe 29 Noiembrie..Ce sa va mai zic despre el?Il plimb pe fiecare zi,mancare ii dau cumparata si mancare de casa ,nu orice..Nu am vrut sa ii cupez urechile pentru ca un prieten a avut pe sora lui si ii lea cupat si dupa o saptamana a murit si m-am razgandit..Astept pareri si intrebari de la voi..O zi buna
Bine ai venit printre noi ai un catel frumos...Sa-ti traiasca!
Mai asteptam poze cu Spike
Mai am poze dar sunt de astazi..Mai am unele cu el cand era mic pe la vreo 6 saptamani .O sa mai postez cu el poze ..
foarte frumos catelul tau si sa nu ii cupezi urechile ca arata bine . ii stii parinti ?
Da..Parintii lui sunt la un foarte bun prieten de al meu..Din cate imi aduc aminte ,am si o poza cu ei prin pc..tatal e negru iar mama alba sau invers..Uite-i parintii http://img196.imageshack.us/img196/6043/27135961.jpg
Bine ai venit!
Frumos baiatul tau, sa-l stapanesti sanatos
Frumos Spike al tau !Eu zic sa ii cupezi urechile doar daca stii un veterinar priceput ... Daca nu , lasa-le asa .
s-a ai parte de el si s-a fie sanatos.lasa urechile asa daca nu ai vreun dr.meserias.sall