Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Vierme [Ploiesti]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Sper sa va placa de el si daca aveti sa imi spuneti cate ceva ce inca nu sa spus despre cresterea lui as fi bucuros sa aflu...am citit tot forumul vostru cu mult inainte sa cumpar acest caine tocmai ptr ca sunt la inceput cu aceasta rasa si vroiam sa fiu cat decat la curent

Are 1 luna si o saptamana deocamdata poza este facut la o luna
El este viermele meu...o sa mai adaug poze in timp scurt
Scuzati ca nu am salutat asa cum se cuvine cand intrii intr-o comunitate noua si sper sa invat cat mai multe de la voi despre aceste rase minunate de caini
as vrea sa stiu daca este bine ca dupa 2 luni sa trec pe mancare royal canin maxi junior?

sau sa trec pe pro plan? ce parere aveti?

acum folosesc royal canin mini junior
Frumos rau sa ai parte de el sa-ti traiasca :)
poze cu parintii ai?
O Frumos frumos sa ai grija de el
Sa iti traiasca sa te poti bucura de el
Frumos foc. Ce mandru sta el cocotat pe masa.
SI mama este bestiala.

Sa iti traiasca si sa fie sanatos.
Poti merge linistit pe royal canin maxi junior dupa varsta de doua luni.
parerea mea "dupa ochi" cum se zice este ca este pitbull. asteapta sa mai creasca putin si revina cu poze.
Cum o mai duce viermisorul ?
Mai pune poze cu el sa vedem cu evolueaza
sunt de acum 2 sapt cam asa....maine ma duc cu el la al doilea vaccin sa vad si cate kg are...avea 1.800 cand l.am luat , acum sa vad abia astept:)

o sa fac cateva poze zilele astea sa imi spuneti parerea voastra eu unul nu imi dau seama cat a crescut si in ce fel daca 10 ore pe zi cel putin stau cu el
la fel sunt poze putin mai vechi
Frumos , sa-ti traiasca si sa fie sanatos, ai grija de el.
Frumosu de el ......................
am vazut ca multi folosesc proplan in loc de royal canin...este mai buna ptr pitbull sau cum?....nu conteaza pretul ci doar ce este mai bun m-ar interesa...

aici este legala cuparea din cate am vazut si as vrea sa o fac cat de curand, m-ati putea ajuta sa imi ziceti ce merge mai bine la el ma refer la model...eu zic ca mediu insa as vrea sa aud si parerea voastra
Mediu este cel mai potrivit la pitbull, app am si eu o intrebare daca iasi lua lu abby al meu o punga de royal canin ar manca ? nu iam dat cat a fost mic nici pedigree nici un fl de dastea decat la 2 luni jumate am incercat ...... nu prea a mancat, deci ar manca daca iasi lua ?
Clousse, cupajul mediu este ok pentru el.
Alecsyo, de unde vrei sa stim noi ? Adica, Royalul este o mancare pentru caini. Cei mai multi o adora, ar lasa chiar si gaina vecinului pentru un craston de Royal...dar pot eixsta si cazuri in care nu le place. Cumpara si tu o punga mica si vezi daca ii place.

O sa incerc
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15