Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: sa radeti si voi:D
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2
uitati ceva sa va amuzati si voi

http://gamedogped.com/details.php?id=60628 .........asta e pui din cateaua din poza cu monta......

http://gamedogped.com/details.php?id=61478 ..aceasta e cateaua din monta:))) sunt veritabili pitbulii?:))))

Mihai Bogdan

nu merg pedurile
e pus cu punctele fara spatiu si nu mere. tre copy paste.
oricum cainele ala din badi clar nu e. seamana mai mult cu o lebada balerina
merg,trebuie sa stergi putin ca a scris impreunat linkul cu ce a zis baiatul asta
in fine,ideea e ca chestia aia maro e boxer
.tare man un nr de telefon pentru cumparat puii nu stiti?sall
Vai de capul lor de stapani cand au facut montele astea......si pun pariu ca cere MINIM 150 euro pe un pui.....ca zice ca are stramosi buni ca etc.....si cand colo nici nu sunt aia stramosii.....:|
din pacate...e de plans chestia asta!! :| niste flamanzi si niste ipocriti!

Mihai Bogdan

(05-29-2012, 01:10 AM)Attis a scris: [ -> ]din pacate...e de plans chestia asta!! :| niste flamanzi si niste ipocriti!

e chiar tragic. tipul e un copil cu pretentii de mare dogman. m-am luat de el si pe fb si m-a blocat repede

cont_sters

Ies catelarii astia ca ciupercile dupa ploaie.
Pai normal ca te'a blocat! aveai pretentia sa stea si sa discute/sa asculte adevarul?ca e un copil prost si un flamand?! nu se va intampla asta....fug,dispar,se eschiveaza imediat cand e vorba sa fie trasi la raspundere! doamne de ce nu am putere sa le dau foc?!?!

cont_sters

Daca parintii tai sunt cineva,le poti da foc fara probleme.
mda....baiatu ala-i din Zalau. cunosc "marfa".si din pacate n-ai ce le face

cont_sters

Nu imi spune ca si asta e smecher de smecher mafiot,ca de la un timp numai din astia vad pe strada.
nu...sunt mai multe feluri de smecheri....asta-i acolo la smecheri prosti.
Am vazut si eu pe fb cateaua ... omu e chiar pasionat :)

cont_sters

Pai parca asta e alta catea,nu?
Pagini: 1 2