Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: salut!
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
ma numesc Dany sunt din Buc! bn v-am gasit!
iubesc f mult rasele acestea(amstaff , pitbull)
partea goala a paharului(inca nu detin un caine din aceasta rasa)
sper ca voi sa ma ajutati cu sfaturi...si cine stie....
Bine ai venit, aici poti sa ne adresezi orice fel de intrebare legata de pitbull si amstaff, sunt multi in masura sa iti dea sfaturi si sa iti raspunda la orice intrebare.
salutare dan si bine ai venit printre noi.
multumesc frumos!
va urmaresc de mult forumul dar nu am avut "curaj" sa intru in contac cu voi:)
Bine ai venit, de ce nu ai avut curaj?
Nu muscam, nu suntem leprosi si nu dam nimanui in cap (decat ocazional)
Bine ai venit Dany.
Eh, nu era nevoie de curaj doar putina indrazneala. Chiar daca unii dintre noi sunt mai directi nu mananca nimeni oameni

Bafta cu gasirea unui pui. Daca te incadrezi in buget uite aici niste pui din parinti frumosi. Daca tot sunteti colegi pe forum poate iti face si o mica redcurere
va multumesc frumos tuturor pt primire...
poate uni se intreaba dc nu detin inca un caine din aceasta rasa(pitt or staff)
sunt destule motive dar sa va enumer doar cateva...mai imp daca pot spune asa

am cumparat acu cv timp un pui de pit...parea in regula...era frumos jucaus...problema era ca timpul trecea iar el nu crestea...adik mia ajuns undeva la 30-40 cm inaltime...
ce sa intamplat?

nu am fost destul de innformat si in concluzie nu am stiut ce cumpar...
de aceea am zis sa ma alatur acestei comunitati...!
stima!

intradevar nik puii recomandatii de tn sunt o splendore....sincer oferte ar fi peste tot...acu so aleg pe cea mai ok...ma refer calitate><pret!
daca mai astepti 2 luni iti fac eu rost de un pui si la bani frumosi si de rasa fara pedd mama tatal are.sall si respect
ce sa intamplat cu catelul care nu era ce ai vrut?...il mai ai?
(05-22-2012, 11:28 AM)DonPablo a scris: [ -> ]am cumparat acu cv timp un pui de pit...parea in regula...era frumos jucaus...problema era ca timpul trecea iar el nu crestea...adik mia ajuns undeva la 30-40 cm inaltime...
ce sa intamplat?

pai era super cainele daca era pitt la dimensiunea asta.cred ca ai pierdut.ce ai facut cu el?sall si respect
nu vreau sa dau in cap nimanui...DAR banuiesc ca ai dat cainele!...crezand ca nu este pit....el ajung la 30-40 cm...cum a zis si nicu,era ok...insa tu nefiind atat de informat...a fost mai simplu sa scapi de el,nu?!