Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: sal`
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
sunt din Craiova , sper ca in viitorul apropita sa intru in posesia unui pit` . imi palce forumul la maxim , majoritatea aveti niste caini superbi , tinetio tot asa . Bafta !
Ok te aşteptăm să ni te alături şi să âţi vedem bestia
sall liviu abia asteptam sa iti iei un pitt.documenteaza-te bine inainte si ai grija de unde si de la cine iei catelul.bafta
sunt cativa baieti aici care te pot indruma in alegerea pe care o sa o faci, cand te decizi ca este timpul apeleaza la ei , te vor ajuta cu placere cred sa iti de-a un sfat de unde sa cumperi
Salut Liviu.
Te-am "ginit" de ceva vreme ca urmaresti discutiile pe aici
Asteptam sa iti iei catel. Daca il cumperi de la cineva de pe net sau ai dubii in legatura cu ceva, nu ezita sa pui niste poze aici sau sa ceri pareri.
am gasit pui la cateaua asta la un pret destul de ok . ..... ce ziceti merita achizitia ? e din campina.

cont_sters

Pune poze cu tot cainele...nu doar cu capul
pai deocamdata nu am .

cont_sters

atunci nu avem cum sa ne dam cu parerea,
cam asa arta mama cu masculul nu a gasit poze

cont_sters

Cred ca e mix.
.................................................
fata mai are 3 si cica se bat rau si ii da urgenr cu 250 lei

cont_sters

Stai frate calm,cauta`ti ceva mai apropiat de pitbull.
la asta ma gandeam si eu . :) astept sa vb cu cineva de aici din orasi are mascul si femela foaret frumoase exemplarele sa vad dc mai vrea sa faca pui cu ei. oricum nu ma grabesc si bugetul este undeva la 500lei