Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Bela [ Lugoj]
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4
BUNA sunt nou pe forum si as vrea sa va prezint catelusa mea 2luni pitbull
sa ti traiasca .spune ne mai multe detalii de ea parinti ,de unde ai luat o ce i dai de mancare
Ms parinti tata negru mat si mama maro catelusa mananca royal canin starter o sa revin cu mai multe poze cu femela si cu parinti ei
Este o frumusete, sa iti traiasca si m-ai asteptam poze si detalii despre catelusa:)
Foarte frumoaasa bela :x sa iti traiasca sa se faca frumoasaa si asteptam poze cu parinti eventual :) ...e foarte frumoasaa ai grija de ea
Ms o sa pun poze si cu parinti catelusei cat de curand
cat de dragutza e.sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea
Foarte frumoasa catelusa ta.D'abia astept poze cu parintii sa-i vad si mai multe poze cu ea!
catelusa este foarte frumoasa dar vad ca gresesti din start cu ea.da hamul jos de pe ia si pune-i lesa.este prea mica de ham.sall si respec
Poate resesc, insa acum cat e mica poti sa nu o legi cu nimic. Se va tine dupa tine, si in plus e ceva bun. Pentru ca se invata sa te urmeze. Am prieteni care au caini si niciodata nu i-au lasat dezlegati sa vina dupa el, iar acum daca le scapa ii alearga pana sa ii prinda de...... Bineinteles ca aici poate interveni dresajul, insa eu sunt de parere ca ai timp sa il legi cu lesa mai tarziu.
Iam pus-o doar sa se cu obijnuiasca cu hamu in rest este libera tot timpul plimbarile pe care le fac cu ea sunt fara lesa
Ar fi bine ca pana la un an sa o plimbi doar in zgarda si lesa , cu hamu este riscul sa`i defeormeze coloana :)

O zi buna
Foarte frumoasa catelusa. Sa iti traiasca.
Lasa hamul pentru ca nu e ok la varsta ei. Invat-o cu lesa.
Va multumesc pentru sfaturi ........

e foarte frumoasa sa iti traiasca,.......
Pagini: 1 2 3 4