Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: PERLA (RADAUTI)
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Frumoasa si ea si anume numele imi place ...un exemplar frumos ai grija dea ea
Frumoasa foc negruta.
Sa iti traiasca si sa te bucuri de ea.
Este foarte frumoasa, imi place mult, (am o nebunie cu aceasta culoare), sa iti traiasca
sall si bine te-ai alaturat micii noastre comunitati.este o catelusa frumoasa si ii doresc sa fie sanatoasa.ce varsta are?cum te ocupi de ea(dresaj,mancare,etc)zine si noua mai multe.sall si respect
..................................................
va multumesc de primire mancare ii dau acana,oase vita, carne,vitmine k9 complete 10 zile pe luna .miscare face alergand dupa ghem si jucandu se prin curte cu celalalt caine al meu un mascul amstff,plimbari prin oras si parcuri
bine ai venit mineru bine ca ai reusit sa ti bagi cainii pe forum .sa traiasca perla si sa fie sanatoasa ca de frumoasa e frumoasa
Este foarte foarte frumoasa, imi place mult e si bine dezvoltata.Sa-ti traiasca.Vad ca o tii intr-un tarc cu cotet...cum ti-a rezistat la frig?Fiindca vreau sa-mi iau si eu un alt pui si sa-i tin pe amandoi eventual in tarc, ca si eu stau tot la curte si ma cert destul de des din cauza lu' Don cu mama :))) stiti si voi cum e... :))
Toata zici ca e Kayla!!! E o frumusete, Perla Neagra !!! Cat timp are?
Cand ma uit la fata ei parca il vad pe Don al meu cu fata aia de nevinovat asa...frumoasa ce sa mai, imi place foarte mult!
da e o frumusete si e viitoarea miresa a lui santo
foarte frumoasa .........................................................
foarte frumoasa gajika ami place la nebunie
Foarte misto , sa-ti traiasca sanatoasa !