Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: Frank the engineer
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Pagini: 1 2 3 4 5
Hello! My name is Frank. I'm engineer.
hello,go eat a cock you dickless f**k.spam is for pussies
hello.engineer motherf**ker you're looking for here?
Epic
I am Satan and come to eat you..

Mai las putin topicul asta pentru somnorosi, nu de alta dar sa rada si ei si dupa il stergem :)))
aici aveti ocazia sa va descarcati dar nu in limba materna..orice fustrari aveti postati aici ca omul nu se supara ca este inginer si accepta.sall..
Dar nu inteleg. El facea reclama la ceva si i-ati schimbat numele postului? Pentru ca pe la primii apare "re:Save up to 20% of the price shopping for medications at our online pharmacy today!" iar la ceilalti apare "re: Frank the engineer". Asta era parlit dela cu reclame pe forum?
E un robotel setat sa isi faca cont automat si sa intre la un interval de x ore, zile sau saptamani si sa faca un post cu reclama. De cele mai multe ori reclamele sunt pentru produse de potenta.

Ce facem il banam sau il lasam?
Baneaza'l da'l dracului.....:)).....
(04-05-2012, 10:47 AM)Alberto a scris: [ -> ]Baneaza'l da'l dracului.....:)).....

Taci ma ca tu esti tanar. Poate sunt altii interesati :))))
:)) mai stii:))))) Alberto la 13 ani nu are nevoie dar or fi altii pe la 80 ca iri cu monica:)))))
(04-05-2012, 10:50 AM)NICK a scris: [ -> ]Taci ma ca tu esti tanar. Poate sunt altii interesati :))))

Asa e....inca nu am dreptul la vot ......:))......
Am observat ca m'am facut Breeder .....ce mandru ma simt
mai lasa-l ca nu moare nimeni mai radem si noi nitel.sall
cazzo di mmerda ))

Sa vedem o intelege :))
Pagini: 1 2 3 4 5