Forum Pitbull Romania

Versiunea integrala: salut
In acest moment vizualizezi o versiune simplificata a continutului. Vezi versiunea integrala cu formatarea adecvata.
Salut! Sunt nou pe forum, sunt din Iasi si am un amstaff de 4 luni, baiat si are ~12 kg
Salut,
Bine ai venit. Frumos voinicul sa fie santos!

In ce zona stai in Iasi?
(03-31-2012, 02:49 PM)NICK a scris: [ -> ]Salut,
Bine ai venit. Frumos voinicul sa fie santos!

In ce zona stai in Iasi?

Vad ca s-au adunat cativa ieseni pe aici:))))))
frumos grasanu sa fie sanatos
Multumesc de primire, baieti!
Nick, prin Alex stau.
Si eu tot in Alexandru. Cand ii termini schema de vaccinuri si il scoti pe afara o sa vreau sa il vad si eu intr-o seara
salutare man si bine te ai alaturat in gasca noastra.ai un catel frumos si sa fie sanatos.asteptam sa ne ti la curent cu evolutia lui .sall si respect.PS ai ceva ped la el sau poze cu parintii?
(03-31-2012, 06:05 PM)NICK a scris: [ -> ]Si eu tot in Alexandru. Cand ii termini schema de vaccinuri si il scoti pe afara o sa vreau sa il vad si eu intr-o seara

Am terminat schemele deja, am putea iesi candva

(03-31-2012, 08:06 PM)ssatana71 a scris: [ -> ]salutare man si bine te ai alaturat in gasca noastra.ai un catel frumos si sa fie sanatos.asteptam sa ne ti la curent cu evolutia lui .sall si respect.PS ai ceva ped la el sau poze cu parintii?

nu are facut pedigree, doar mama lui a avut parinti arbitrati. atasez poze cu parintii si bunicii.